IdeaPady obniżają poprzeczkę cenową dla Ultrabooków

Wraz z rozpoczęciem globalnej kampanii marketingowej "Book of Do" firma Lenovo poinformowała o dostępności w Polsce Ultrabooków IdeaPad U310 i U410.

Wraz z rozpoczęciem globalnej kampanii marketingowej „Book of Do” firma Lenovo poinformowała o dostępności w Polsce Ultrabooków IdeaPad U310 i U410.

Wyposażone w procesory Intel Core 3. generacji nowe urządzenia Lenovo Ultrabook z serii U obniżają cenową poprzeczkę płaskich, lekkich i szybkich komputerów mobilnych bez uszczerbku dla jakości i elegancji, jak nas gorąco zapewnia Lenovo. Ogólnoświatowa kampania reklamowa „Book of Do” podkreśla zalety i funkcje wyróżniające nowe ultrabooki.

Ultrabooki Lenovo oferują funkcje tradycyjnych notebooków — wysoką wydajność obliczeniową, dużą pojemność pamięci i pełny dźwięk — oraz tabletów, takie jak szybkie uruchamianie i wznawianie działania oraz całodzienna praca baterii. Smukła, nawiązująca wyglądem do książki konstrukcja spodoba się dbającym o styl konsumentom, a do wyboru są różne kolory obudowy, takie jak szafirowoniebieski, wodny niebieski, różowy, grafitowoszary i czerwony metalik.

„Ultrabooki to przełomowe produkty, które zmienią sposób myślenia o konstrukcji notebooków, a także oczekiwania pod względem wydajności tak płaskich i lekkich urządzeń” — powiedział Andrzej Sowiński, Dyrektor Generalny Lenovo Polska. „Dzięki ultrabookom Lenovo klienci nie muszą już wybierać pomiędzy efektywną pracą a stylowym wyglądem. Ultrabooki IdeaPad z serii U stanowią połączenie tych zalet, dzięki czemu są znakomitym narzędziem do zarządzania wszystkimi aspektami cyfrowego życia”.

Cienkie jak mała książka w miękkiej okładce komputery U310 (13,3″) i U410 (14″) mierzą odpowiednio 18 mm i 21 mm grubości, a ważą 1,7 kg i 1,9 kg. Pomimo płaskiej i lekkiej konstrukcji urządzenia te oferują wydajność wystarczającą do każdej mobilnej pracy — zapewniają to procesory 3. generacji Intel Core i3, i5 lub i7 oraz pamięć masowa do 1 TB; grafika NVIDIA GeForce i bateria działająca do dziewięciu godzin w przypadku modelu U410, a w przypadku U310 — dysk twardy 500 GB i bateria wystarczająca nawet na siedem godzin pracy. Realistyczny dźwięk oferuje technika Dolby Home Theatre v4, a Intel Wireless Display (WiDi) umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie wideo i innych multimediów na dowolnym dużym ekranie.

Najnowsze Ultrabooki Lenovo dostępne z dyskami SSD 32 GB do buforowania danych skracają czas oczekiwania na start systemu. Dzięki nowej certyfikacji Lenovo Enhanced Experience 3 for Windows 7 nowe Ultrabooki uruchamiają się i wznawiają działanie po uśpieniu szybko — w czasie o 40% krótszym niż urządzenia niezoptymalizowane. Funkcja Lenovo Smart Update dodatkowo zwiększa komfort użytkowników —modele U310 i U410 automatycznie sprawdzają pocztę e‐mail, komunikatory i wiadomości z serwisów społecznościowych nawet w trybie uśpienia.

Ultrabookom Lenovo towarzyszy pełna oferta usług gwarancyjnych i ochronnych, takich jak rozszerzenie gwarancji z naprawą u klienta, ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami czy wymiana wbudowanej baterii. Zmniejszają one niedogodności i skracają czas niedostępności komputera w nagłych wypadkach.

Ultrabooki IdeaPad z serii U są dostępne w Polsce od 14 czerwca, natomiast modele U410 pojawią się na sklepowych półkach w lipcu. Ceny detaliczne aktualnie dostępnego modelu IdeaPad U310 zaczynają się od 3199 pln oraz od 2999 pln w przypadku modelu IdeaPad U410.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.