Jak chronić tablet przed wirusami

Błyskawicznie rośnie sprzedaż tabletów w Polsce - w tym roku może trafić na nasz rynek 300 tys. nowych urządzeń tego typu. Nic dziwnego, że pojawiają się też pakiety bezpieczeństwa dla tabletów.

Krok 1: Pobierz pakiet

Wyciągnij z opakowania Norton Tablet Security klucz licencyjny i przejdź na stronę podaną na karcie produktu, aby pobrać aplikację. WSKAZÓWKA: Możesz także przetestować produkt pobierając Norton Tablet Security prosto z Google Play.

Krok 2: Zainstaluj aplikację

Zainstaluj, a następnie uruchom pakiet bezpieczeństwa Norton, naciskając Agree and Launch.

Krok 3: Aktywuj produkt

Aktywuj zakupiony pakiet, wpisując kod znajdujący się na wcześniej wyjętej karcie.

Krok 4: Rozpocznij skanowanie

Przejdź do działu Anti-Malware, aby skorzystać z bezpiecznego skanowania tabletu w poszukiwaniu robaków. Tablet Security posiada także funkcję Scheduled Scan, z możliwością skanowania automatycznego codziennie, co tydzień, lub raz w miesiącu. Wybierz przycisk Scan, aby rozpocząć skanowanie. WSKAZÓWKA: Możesz także skanować kartę SD. Wystarczy, że zaznaczysz Scan SD Card i ponownie rozpocząć skanowanie za pomocą aplikacji.

Krok 5: Skanuj codziennie

Pozostaw automatyczne skanowanie codziennie i ciesz się bezpieczeństwem w swoim telefonie.

Norton Tablet Security uchroni Twój tablet przed wirusami

Norton Tablet Security uchroni tablet przed wirusami

Powiązane treści:

Tablet Sony w rankingu tabletów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.