Karta pamięci z wbudowanym… Wi-Fi!

Wilk Elektronik SA wprowadził na polski rynek kartę Toshiba Flash Air. To innowacyjne rozwiązanie bazuje na wbudowanym modemie WiFi, umożliwiając bezprzewodowy transfer danych .
Toshiba Flash Air

Toshiba Flash Air

Do oferty Wilk Elektronik SA, partnera technologicznego oraz dystrybutora pamięci Flash marki Toshiba na Europę Środkowo-Wschodnią dołączyła karta Toshiba Flash Air. –

Toshiba Flash Air jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie użytkowników nowoczesnych urządzeń na szybkie i bezproblemowe dzielenie się danymi z przyjaciółmi, udostępnianie ich w mediach on–line czy po prostu przenoszenie danych z urządzenia na urządzenie — mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

W czasach ogromnej popularności cyfrowych aparatów fotograficznych oraz urządzeń mobilnych, wyposażenie karty w funkcję łączności bezprzewodowej umożliwia użytkownikom wysyłanie zdjęć na serwer, wymianę zdjęć i pozostałych danych z innymi urządzeniami obsługującymi format bezprzewodowy. Dzięki temu wszystkie te operacje mogą być prowadzone bez konieczności używania komputera czy połączenia kablowego co niewątpliwie wpływa na wygodę i funkcjonalność użytkowania.

Kiedy funkcja komunikacji bezprzewodowej WiFi nie jest używana, karta może służyć jako typowy nośnik umożliwiając zapis 8GB danych i transfer zgodny z 6 klasą prędkości.

0
Źródło: Toshiba
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.