Korzystamy z telefonów czy smartfonów nawet podczas… mszy i seksu!

Cyfryzacja po polsku

Aż 85 procent osób jest zadowolonych ze swojego smartfona. A ty?

Aż 85 procent osób jest zadowolonych ze swojego smartfona. A ty?

Dzięki przeprowadzonemu badaniu dowiedzieliśmy się kto w Polsce używa urządzeń mobilnych i w jaki sposób je wykorzystuje. Zbadaliśmy popularność marek i systemów operacyjnych. Sprawdziliśmy jakich aplikacji używamy i na co skłonni jesteśmy wydawać pieniądze. Szczegółowe wyniki badania prezentujemy w Raporcie, który bezpłatnie dostępny jest na witrynie www.generationmobile.pl.

Raport odpowiada na pytania dotyczące popularności smartfonów, różnic w korzystaniu ze smartfonów i telefonów, korzystania z aplikacji czy zadowolenia z użytkowania aparatów. Sprawdziliśmy również czy robimy już zakupy za pomocą urządzeń mobilnych oraz do czego służą nam smartfony, a do czego telefony. Jednym z ciekawszych wniosków płynących z raportu jest to, że najprawdopodobniej smartfon/telefon jest najbardziej osobistym urządzeniem w historii ludzkości, z którym nie chcemy się rozstawać ani na moment!

Raport dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich – wystarczy krótka rejestracja. Jako dodatek razem z raportem dystrybuowanych jest 31 wykresów powstałych na podstawie danych z badania dodatkowo ilustrujących ich wyniki. W raporcie również felietony Michała Brańskiego, Kamila Brzezińskiego, Bartłomieja Lozi, Bartłomieja Goli, Miłosza Brakonieckiego, Wojciecha Ozimka, Roberta Wielgo oraz Maciej Ziarka. Raport Badawczy Generation Mobile będzie kontynuowany prz okazji kolejnej edycji Konferencji w marcu 2013!

Link do pobrania bezpłatnego Raportu Badawczego Generation Mobile: http://www.generationmobile.pl/raport

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News