Microsoft odświeża wszystkie smartfony z Windows Phone

Od dziś wszystkie smartfony z Windows Phone na całym świecie otrzymają aktualizację systemu operacyjnego. Zmiany są niewielkie, ale to ostatnie polerowanie szczegółów przed Windows Phone 8.
Co nowego w Windows Phone Refresh?

Co nowego w Windows Phone Refresh?

Dziś Microsoft ogłosił, że rusza aktualizacja smartfonów z Windows Phone. Nie jest to kolejny „bugfix” z Windows Update, jaki od czasu do czasu jest publikowany dla wszystkich telefonów. To aktualizacja rangi NoDo i Mango, aczkolwiek zmiany nie są tak duże, jak moglibyśmy się spodziewać. To świadczy o tym, że Microsoft zachowuje całą swoją energię na Windows Phone 8.

Aktualizacja rusza dziś, ale będzie udostępniana w cotygodniowych transzach. Potrwa do 25 lipca, więc możliwe, że dopiero wtedy twój smartfon ją otrzyma. Co dostaniemy nowego?

  • Nowy, bardziej rozbudowany edytor MMS-ów, który pozwala na dodawanie wielu załączników różnego rodzaju
  • Obsługa importu i eksportu kontaktów z / na kartę SIM
  • Optymalizacja kodu, dziesiątki drobnych usprawnień
  • Możliwość udostępniania Internetu (tethering) przez smartfony Nokia, które jako jedyne są pozbawione tej funkcji

Szczegóły i detale. Nieco więcej zapewni aktualizacja do wersji 7.8, która wprowadzi pulpit znany z Windows Phone 8. Póki co wiemy, że Windows Phone Marketplace jest już poważnym ekosystemem: do wyboru mamy w nim sto tysięcy gier i aplikacji!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.