MiHome Launcher, czyli próbka świetnego MIUI dla każdego Androida

Aby zainstalować MIUI trzeba było mieć odblokowany bootloader, wyczyścić telefon, wgrać nowy system i dopiero można było cieszyć się tym, co oferuje ta dystrybucja.

Naturalnie pod jednym warunkiem – telefon musi być obsługiwany przez MIUI, a to nie takie proste. MIUI to w skrócie – jedna z ciekawszych dystrybucji Androida. Zupełnie różna od oryginału, ale świetnie wyglądająca, bardzo pomysłowa i wygodna.

Aby spróbować MIUI wypada zainteresować się launcherem MiHome, który przynosi podstawową funkcjonalność MIUI dla każdego telefonu z Androidem. Każdego, o ile ten jest wyposażony w system operacyjny Android 4.0 lub nowszy. Co dostaniemy po instalacji? Przede wszystkim zupełnie nowy wygląd pulpitu. Ponadto – wszystkie ikony są na pulpicie – nie ma osobnego menu z aplikacjami. Do tego dochodzą tysiące dodatkowych skórek i ikon, wiele ekranów (do 10), nowe widżety oraz MiLocker.

MiLocker to zupełnie nowa blokada ekranu, która pozwala jednym ruchem odblokować telefon, lub przejść od razu do telefonu, SMS-ów oraz aparatu. W razie problemów – zawsze można ją wyłączyć.

Launcher MiHome można pobrać ze

strony Google Play

. Więcej informacji na temat samej dystrybucji MIUI znajdziecie pod adresem

miuiandroid.com

oraz

miuipolska.pl

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.