Nawigacja, na której obejrzysz wszystkie mecze EURO 2012

Garmin prezentuje nüvi 2585TV, nawigację GPS z funkcją przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz odtwarzacza multimedialnego.

Wielofunkcyjne urządzenie nüvi 2585TV to połączenie zaawansowanej nawigacji oraz odtwarzacza multimedialnego i przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (standard obowiązujący w Polsce) z opcją nagrywania programów TV.

Nüvi 2585TV wyposażone jest w duży, dotykowy ekran o przekątnej 5″ (12.7 cm), który sprawdzi się zarówno podczas nawigowania, jak i oglądania filmów czy programów telewizyjnych. Ponadto urządzenie oferuje również opcję odtwarzania nagranych wcześniej programów.

Poza funkcjami odbiornika TV, nüvi 2585TV to w pełni funkcjonalna nawigacja pozwalająca na korzystanie z przydatnych w podróży funkcji i usług, takich jak photoLive, 3D traffic, czy zestaw głośnomówiący. Dodatkową możliwością, jaką oferuje najnowszy produkt Garmin jest skorzystanie z bogatej oferty dedykowanych akcesoriów, takich jak np. rejestrator jazdy, który umożliwia nagrywanie obrazu drogi przed i za pojazdem.

Przenośny odtwarzacz multimedialny nüvi 2585TV obsługuje wszystkie najważniejsze standardy kodowania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264), co zapewnia możliwość bezproblemowego oglądania TV na czterech kontynentach. Urządzenie udostępnia również szereg unikalny funkcji, w tym nagrywanie programów TV i audycji radiowych, sygnału wideo z zewnętrznych źródeł oraz odtwarzanie plików audio i wideo. Dzięki temu nüvi 2585TV doskonale sprawdzi się nie tylko jako nawigacja w trakcie podróży, ale także jako przenośny odtwarzacz multimedialny czy odbiornik telewizyjny.

Urządzenie nüvi 2585TV korzysta z systemu nawigacyjnego Guidance 2. Zintegrowany asystent pasa ruchu Garmin, z funkcją photoReal (realistyczny wygląd skrzyżowań), umożliwia wybranie odpowiedniego pasa ruchu i informuje o najbliższych zjazdach. Zaktualizowana baza danych obejmuje około 65 tysięcy węzłów komunikacyjnych w Europie, to jest cztery razy więcej niż w przypadku poprzednich wersji nüvi.

Kupując nüvi 2585TV otrzymujemy darmową subskrypcję systemu 3D Traffic, który daje nam dostęp do kompleksowych i aktualizowanych na bieżąco danych o sytuacji na drodze. Informacje te są zbierane z szerokiego spektrum źródeł i na ich podstawie obliczana jest najkorzystniejsza trasa, która umożliwia skuteczne omijanie korków. Ponadto, dzięki trafficTrends, nawigacja nüvi automatycznie uczy się i zapamiętuje nawyki kierowcy, co pozwala na jeszcze dokładniejsze i zgodne z indywidualnymi preferencjami planowanie drogi przejazdu.

Najnowsza nawigacja nüvi 2585TV jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 299€.

0
Źródło: Garmin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.