Projektor K520 z hybrydowym źródłem światła LED/laser

W porównaniu do wysokociśnieniowych lamp rtęciowych, hybrydowe źródło światła LED/laser zapewnia większą jasność kolorów oraz cechuje się dużą trwałością, nawet do 20 000 godzin. Ponadto, technika ta pozwala na uzyskanie szerszej palety barw, co przekłada się na lepsze nasycenie kolorów.
Acer K520

Acer K520

Dzięki technice DynamicBlack, pozwalającej na uzyskanie współczynnika kontrastu 100 000:1, jasności 2000 lumenów, podstawowej rozdzielczości 1024×768 (XGA) oraz obsłudze sygnału Full HD, a także hybrydowemu źródłu światła, projektor wyświetlać powinien żywy obraz o wyraźnych szczegółach. Ponadto, urządzenie umożliwia wyświetlanie filmów z prędkością 24 klatki/s.

Po zsynchronizowaniu z okularami 3D, projektor K520 umożliwia wyświetlanie obrazu stereoskopowego, zapewniając kinowe emocje w warunkach domowych.

Urządzenie jest wyposażone różnorodne wejścia: VGA, kompozytowe wideo, kompozytowe wideo/audio oraz HDMI, dzięki którym daje się szybko podłączyć do komputera PC, odtwarzacza HD, czy konsoli do gier.

Ze względu na możliwość natychmiastowego włączania/wyłączania, bez czekania na nagrzanie lub schłodzenie, projektor sprawdzi się na spotkaniach biznesowych oraz w szkołach. Oprócz tego, korekcja zniekształcenia trapezowego do 40° w pionie umożliwia wyświetlanie prostokątnego obrazu nawet wtedy, gdy projektor jest nachylony.

Projektor K520 jest też wyposażony w przyjazny dla środowiska zestaw funkcji zarządzania energią Acer EcoProjection. Umożliwia on korzystanie z trybu ExtremeECO z zaawansowanym sterowaniem lampą i pozwalającego na zmniejszenie poboru mocy nawet o 90%. W składa pakietu AcerEco Projection wchodzi funkcja Acer ePower Management do indywidualnego konfigurowania ustawień oszczędzania energii.

Cena: 5299 zł.

0
Źródło: Acer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.