To nie gamepad, to centrum dowodzenia Mechem

Razer, Piranha oraz Infinite Game Publishing pracują nad prototypem kontrolera dedykowanego nadchodzącej grze MechWarrior Online.

Firma Razer ogłosiła współpracę z firmami Piranha oraz Infinite Game Publishing, która towarzyszy zbliżającej się premierze kolejnej odsłony z cyklu MechWarrior – MechWarrior Online. Kluczowym punktem współpracy było zaprezentowanie Razer Artemis – konceptualnego kontrolera, który pozwoli uzyskać znaczącą przewagę podczas spektakularnych pojedynków maszyn w świecie BattleTech.

Inspirowany uniwersum BattleTech Razer Artemis pozwala graczom zasiąść w kokpicie ich ulubionego mechanicznego monstrum i całkowicie wczuć się w klimat bezkresnego pola bitwy. Zestaw w pełni programowalnych przycisków oraz obiecywana ergonomia Razer Artemis mają sprawić, że gracze staną się skuteczniejszymi pilotami olbrzymich mechów.

„Oryginalny MechWarrior na PC był tytułem, który miał kluczowy wpływ zarówno na mnie, jak i na wielu innych graczy na całym świecie” – komentuje Robert 'RazerGuy' Krakoff, prezes Razer USA. „Kiedy dostaliśmy informację o rozpoczęciu prac nad MechWarrior Online byliśmy bardzo podekscytowani możliwościami współpracy z Piranha i Infinite Game Publishing, które się przed nami otworzyły. Chcemy, aby – dzięki Artemis – firma Razer miała swój wkład w rozwój kolejnej generacji słynnych walk mechów.”

Russ Bullock, prezes Piranha Games podsumowuje współpracę: „Współpraca z Razerem nad tym wyjątkowym kontrolerem do MechWarrior Online to dla mnie prawdziwa przyjemność. MechWarrior Online to tytuł, na który czekają całe rzesze graczy i dlatego współpraca z partnerem, który – tak jak Razer – słynie z najwyższej jakości, była dla nas tak ważna. Fani MechWarrior dobrze wiedzą, że precyzja jest kluczowa w sterowaniu gigantycznymi maszynami. Artemis otworzy przed nimi zupełnie nowe możliwości.”

Osadzony w 3049 roku podczas pierwszej fazy międzygalaktycznej wojny, MechWarrior Online przenosi graczy w samo centrum pola bitwy, gdzie wcielą się w pilotów najpotężniejszych spośród stworzonych maszyn – BattleMechów. Dowodząc wybraną maszyną i korzystając z licznych możliwości modyfikacji, gracze dopasują broń, osłony i inne kluczowe funkcje mecha tak, aby urządzenia oddawały ich charakter i były dopasowane do ich preferencji.

0
Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.