Wymarzony zegarek dla sportowca

TomTom oraz Nike przedstawiają najnowszą wersję zegarka sportowego Nike+. Wyposażony w moduł GPS, przeznaczony jest dla początkujących biegaczy. Obecnie dostępny jest w nowych wersjach i kolorach.
Nike+
Nike+

Najnowsza wersja zegarka sportowego Nike+ charakteryzować się ma prostotą użytkowania i dużą funkcjonalnością. Sam gadżet gotowy jest do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, a by zaktualizować dane czy naładować urządzenie wystarczy podłączyć je do komputera poprzez złącze USB. Zegarek radzi sobie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dzięki modułowi GPS w łatwy sposób można kontrolować trasę biegu i porównywać ją z innymi danymi, jak czas czy spalone kalorie. Nike+ został wyposażony w funkcję historii biegów, w tym biegu rekordowego oraz przypomnienia o treningach. Co ważne, wszystkimi tymi wynikami można się dzielić z przyjaciółmi na serwisach społecznościowych.

Razem z premierą zegarka sportowego Nike+ ruszyła strona internetowa www.nikeplus.com, gdzie użytkownicy mogą dzielić się doświadczeniami i chwalić osiągnięciami.

Kolejną nowością jest Nikefuel, czyli pomiar wysiłku fizycznego, z którego mogą korzystać posiadacze wszystkich wersji zegarka Nike+. Nowa funkcja przelicza na uniwersalne jednostki dystans i wysiłek z innych sportów, dzięki czemu użytkownicy mogą porównywać i dzielić sie swoimi wynikami.

Nowe kolory zegarków sportowych Nike+ zostały stworzone z myślą o serii odzieży i butów Nike. Dostępne wersje to: klasyczna czerń/ antracyt oraz stylowy antracyt/ błyszczący niebieski. Wersja stylowy antracyt/ błyszczący niebieski dostępna jest jako produkt podstawowy, bez sensora do buta w cenie: 599 zł.

Źródło: TomTom
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.