Android 4.0 i dwa 1,5-gigahercowe rdzenie w nowym tablecie ZTE

ZTE zapowiada swój najmocniejszy tablet V96A, który posiada dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,5GHz, łączność LTE oraz najnowszą wersją systemu Android 4.0.
Najmocniejszy tablet od ZTE wkrótce na polskim rynku
Najmocniejszy tablet od ZTE wkrótce na polskim rynku

ZTE V96A posiada 10,1-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Pracą urządzenia steruje wydajny układ Qualcomm MSM8960 o taktowaniu zegara 1,5GHz, który wzbogacono o 1 GB pamięci RAM. Na pokładzie tabletu zainstalowano najnowszy system Android w wersji 4.0. Na uwagę zasługują rozbudowane możliwości urządzenia w zakresie łączności bezprzewodowej – obsługa sieci 4G z szybkością pobierania danych do 100Mb/s oraz ich wysyłania z prędkością do 50Mb/s – jak i komunikacyjne, w postaci modułu Bluetooth 2.1.

Do dyspozycji użytkowników są również dwa aparaty – frontowy o rozdzielczości 2MPx i tylny posiadający matrycę 5MPx – a także moduł A-GPS, sensor położenia i e-kompas. Multimedia odtwarzane są w jakości HD 1080P z szybkością 30 klatek na sekundę. Wewnętrzna pamięć urządzenia to 16GB i może zostać rozbudowana zewnętrzną kartą MicroSD o kolejne 32GB. Bateria ma pojemność 6900 mAh.

Jak w przypadku poprzednich modeli tabletów ZTE, również V96A umożliwia wykonywanie połączeń głosowych i wysyłanie wiadomości tekstowych.

Źródło: ZTE
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.