Jest pierwsza podróbka Galaxy S III. Lepsza od oryginału?

Ma ekran HD, Android 4.0 i gniazdo na dwie karty SIM

Idealna podróbka Galaxy S III?

Idealna podróbka Galaxy S III?

Flagowy produkt firmy Samsung doczekał się już dwóch podróbek. Jednej low-endowej z niższą ceną i drugiej – z lepszym wyposażeniem i odpowiednio wyższą wartością.

Słabszy model wyposażono w 4,7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 5-megapikselowy aparat i kamerę VGA, procesor z taktowaniem 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, łączność HSPA i WiFi oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash. System operacyjny to leciwy już Android 2.3, natomiast cena wynosi zaledwie 209 dolarów.

Tymczasem high-endowy wariant śmiało może konkurować z oryginałem. Urządzenie posiada 4,8-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 8-megapikselowy aparat cyfrowy i 1,3-megapikselową kamerę z przodu, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci flash oraz system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Do tego do dyspozycji mamy dwa gniazda na karty SIM, port USB 2.0 i baterię o pojemności 2500 mAh.

Co ciekawe, wymiary urządzenia są identyczne z oryginałem – podróbka także mierzy 8,6 mm grubości, choć pewnie jakością wykonania nieco odbiega od pierwowzoru. Teraz jednak najlepsze – ta podróbka Galaxy S III kosztuje zaledwie 272 dolary.