Lenovo IdeaPad Y580 nareszcie w Polsce!

Nowe komputery oferują bardzo przyzwoite parametry dla każdego użytkownika - od studentów po pracujących w terenie specjalistów.

„Nasze nowe notebooki to produkty odważne, wyznaczające wysokie standardy innowacyjności i stylu w segmencie konsumenckim” — powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor generalny Lenovo Polska. „Pod względem technicznym nowe Y580 wyróżnia mocna konfiguracja i lepsze funkcje multimedialne, natomiast pod względem estetycznym — obudową wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe komputery zaspokoją oczekiwania wymagających użytkowników”.

Osobom poszukującym wydajnego notebooka, który poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami multimedialnymi, można śmiało polecić nowe modele IdeaPad Y580. Nowe notebooki działają z procesorami z rodziny Intel Core do poziomu i7. Mają wyświetlacze Full HD o przekątnej 15″. Modele Y580 są wyposażone w karty graficzne do poziomu Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5.

Rozrywkę zapewnia udoskonalony system dźwiękowy Dolby Home Theatre V4 i głośniki zaprojektowane przez firmę JBL. Funkcja OneKey Theater II umożliwia ponadto optymalizację ustawień audiowizualnych jednym dotknięciem przycisku, zapewniając wyraźniejszy i jaśniejszy obraz oraz pełniejszy dźwięk. Model Y580 działa też z podświetlaną klawiaturą oraz kamerą HD umożliwiającą widoczność w nocy. Za pomocą opcjonalnego tunera telewizyjnego i technologii Intel Wireless Display (WiDi) można korzystać z zaawansowanych funkcji multimedialnych na jeszcze większym ekranie telewizora.

Nowe notebooki IdeaPad Y580 są dostępne w Polsce od 1 lipca 2012 za pośrednictwem partnerów biznesowych Lenovo oraz w sklepach internetowych. Sugerowane ceny – w zależności od konfiguracji – zaczynają się od 3049 pln.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.