LG stawia na dźwięk prawdziwie przestrzenny

Firma LG Electronics przygotowała niezwykłą propozycję dla wszystkich melomanów – w Polsce na sklepowe półki trafił innowacyjny zestaw kina domowego BH9520TW, zapewniający dźwięk w formacie Cinema 3D.
LG BH9520TW

LG BH9520TW

Zestaw kina domowego BH9520TW składa się zarówno z wysokich, pionowych kolumn, jak i niskiego subwoofera, co pozwala na utrzymanie poziomu dźwięku na każdej wysokości, gwarantując równy komfort dla wszystkich słuchaczy.

„Zastosowanie funkcji Sound Field Expansion zupełnie zmieni nasze podejście do rozrywki „ — powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Home Entertainment.

„Wraz z Procesorem dźwięku przestrzennego 3D, odwzorowanie dźwięku w całym pomieszczeniu jest niezwykle realistyczne. Dzięki temu każda osoba może cieszyć się doskonałą jakością, i głębią tonów, zupełnie jak w studio muzycznym”.

Zestaw BH 9520TW wyposażony został w cztery pionowe głośniki, które spełniają kluczową rolę w zastosowanym systemie 9.1 z wysokotonowymi głośnikami neodymowymi. Pracują one w trybie Cinema 3D Sound, co oznacza, że po właściwym ich rozmieszczeniu, dźwięk dociera do nas z każdej strony, również z góry i z dołu.

System BH9520TW wyposażony został w funkcję LG Smart TV, która umożliwia dostęp do tysięcy aplikacji, gier oraz usług VOD. Podłączenie zestawu do Internetu pozwala na korzystanie z najpopularniejszych serwisów społecznościowych czy poczty e-mail za pośrednictwem telewizora. Dzięki funkcji Wi-Fi Direct, muzyka z naszego telefonu komórkowego lub laptopa z łatwością zostanie odtworzona w czasie rzeczywistym za pomocą kina domowego. Wi-Fi Direct umożliwia odtwarzaczowi Blu-ray połączenie się z innymi urządzeniami Wi-Fi bez konieczności stosowania routera lub sieci internetowej, za pośrednictwem połączenia peer-to-peer. Urządzenie zostało również przystosowane do obsługi iPodów, iPadów i iPhone’ów a każdy smartfon firmy LG może posłużyć nam jako pilot. Funkcja Wi-Fi umożliwia łatwe udostępnianie i przekazywanie ulubionych plików bez konieczności korzystania z kabli. Jeśli jednak zależy nam na najwyższej prędkości, warto skorzystać z dwóch wbudowanych złącz HDMI. Dzięki funkcji odtwarzania multimediów system BH9520TW obsługuje szeroką gamę formatów multimedialnych, w tym pliki MKV i DivX HD czy MP3. Formaty Dolby True HD, Dolby Digital Plus i Dolby Digital odpowiadają natomiast za njakość dźwięku.

Kino domowe BH9520TW wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Monochromatyczna obudowa wykończona metalicznymi akcentami, cechuje się doskonałym wykończeniem detali i bardzo stylowym wyglądem, który z pewnością stanie się ozdobą każdego salonu.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.