Lian Li prezentuję prostą i drogą obudowę

Firma Lian Li zawsze znana była z tego, że jej produkty należą do wyższej klasy co niosło ze sobą wyższą cenę. Nie inaczej jest w przypadku tej obudowy typu tower, zbudowanej ze szczotkowanego aluminium.

Miejsc na karty rozszerzeń mamy wystarczająco dużo bo aż 10, również na miejsce na dyski HDD nie powinniśmy narzekać, dziewięć zatok 3,5′ i trzy 2,5′ wymienne na osiem 3,5’oraz cztery 2,5′.

W środku zamontujemy płytę główną w standardzie E-ATX/ ATX/ Micro-ATX, a w chłodzeniu pomogą 3 wentylatory 140mm z przodu obudowy oraz po jednym w rozmiarze 120 i 140mm na tylnym panelu. Ciekawym rozwiązaniem okazuję się tu zamontowanie zatok 5,25′ z boku obudowy, a nie jak w każdej obudowie z przodu. Nam byłoby chyba trudno się przestawić na takie rozwiązanie, ale kto co lubi.

Producent pomyślał również o wielbicielach chłodzenia wodnego, montując wewnątrz masę udogodnień. W środku zmieścimy kartę o maksymalnej długości 340mm, zasilanie nie większe niż 230mm, a chłodzenie naszego procesora nie powinno być większe niż 180mm.

Na samej górze obudowy znajdziemy 4 wejścia USB 3.0, jedno e-SATA oraz HD Audio.

Obudowa powinna niedługo pojawić się na polskim rynku, jednak jej cena może odstraszyć niektóre osoby. W Stanach została wyceniona na 499$ (około 1700zł), w Europie na 320€ (około 1330zł). Nie wiemy skąd taka dosyć duża różnica w cenach, ale dużo bardziej odpowiada nam cena europejska.

0
Źródło: Lian-Li
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.