Nawigacja stworzona dla miłośników jednośladów

Model ten wyróżnia się solidną obudową oraz dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości, który zapewnić ma dobrą czytelność nawet w silnym świetle słonecznym.
Garmin zūmo 350LM

Garmin zūmo 350LM

Nawigacja zūmo 350LM, poza ekranem przystosowanym do warunków podczas jazdy na motorze, oferuje ii prosty interfejs użytkownika oraz bezproblemowe sterowanie za pomocą dłoni w rękawicy. W komplecie z najnowszą nawigacją Garmin otrzymamy również uchwyt do montażu na kierownicy motoru oraz w samochodzie.

„Niezwykle przydatne funkcje, takie jak książka serwisowa, asystent pasa ruchu z opcją widoku kluczowych skrzyżowań czy opcja wyznaczania drogi powrotnej to tylko niektóre z argumentów przemawiających za wyborem nawigacji zūmo przez motocyklistów na całym świecie” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska.

„Największe atuty nawigacji Garmin to niewielka waga, aktualizowane na bieżąco mapy, dostęp do najważniejszych informacji drogowych, wsparcie dla technologii Bluetooth i zgodnych zestawów słuchawkowych wbudowanych w kaskach oraz przystosowanie do pracy w najtrudniejszych warunkach1„.

Garmin zūmo 350LM to więcej niż zwykła nawigacja. Nowa funkcja książki serwisowej pozwala na szczegółowe śledzenie wszelkich napraw oraz wymiany poszczególnych części. W dzienniku można odnotować m.in. daty zmiany opon, olejów, świec, czyszczenia łańcucha oraz dowolnych innych czynności, co znacznie ułatwi serwisowanie i utrzymanie motocykla w jak najlepszym stanie.

Model ten wyposażony jest w duży, dotykowy ekran odporny na zabrudzenia i promienie UV oraz zapewniający nawigację także w rękawicach. zūmo 350LM oferuje funkcję nawigacji głosowej z opcją czytania nazw ulic. Komendy głosowe, np. „skręć w prawo w drogę S17” są odtwarzane przez wbudowany głośnik lub przesyłane bezprzewodowo do kompatybilnych zewnętrznych lub wbudowanych w kask zestawów słuchawkowych Bluetooth.

Nawigacja zūmo 350LM jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem BaseCamp ułatwiającym planowanie podróży. Basecamp to darmowa aplikacja Garmin, która pozwala użytkownikom korzystającym z komputera Mac lub PC na przygotowanie planu trasy terenowej z uwzględnieniem wybranych punktów orientacyjnych a następnie przesłanie go bezpośrednio do zūmo. Dzięki funkcji Track Draw możliwe jest dokładne prześledzenie zaplanowanej trasy z uwzględnieniem różnic wysokości, co pozwala na określenie poziomu jej trudności. Po powrocie użytkownik, za pomocą Basecamp, ma możliwość udostępnienia znajomym informacji o przejechanej trasie. Więcej danych na temat funkcjonowania BaseCamp można znaleźć na stronie: www.garmin.com/zumo.

Nawigacja zūmo 350LM umożliwia prostą aktualizację oprogramowania

(dotyczy wersji przeznaczonych na rynek w Ameryce Północnej i w Europie)

, która obejmuje mapy, bieżące dane o drogach czy informacje o punktach użyteczności publicznej (POI), takich jak restauracje, bankomaty, stacje benzynowe, szpitale oraz wiele innych. Warto przy tym zaznaczyć, że szybkie odnalezienie wybranego POI jest możliwe dzięki wykorzystaniu paska wyszukiwania. Poza tym użytkownik zūmo 350LM ma również dostęp do aktualnych informacji dotyczących ograniczeń prędkości, najbliższych zjazdów z autostrad oraz parkingów. Przydatną dla motocyklistów funkcją jest TracBack, która umożliwia w dowolnej chwili wytycznie powrotnej trasy do punktu rozpoczęcia podróży.

Rozbudowany system asystenta pasa ruchu zūmo 350LM zwiększa bezpieczeństwo jazdy. W tym przypadku niewątpliwym udogodnieniem dla motocyklistów jest opcja widoku skrzyżowania z zaznaczonymi odpowiednimi pasami ruchu dla wybranej trasy. Kierujący pojazdem otrzymuje także informacje o najbliższych zjazdach z dróg szybkiego ruchu.

Nowy zūmo 350LM trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2012 w cenie $699.99 (sugerowana cena detaliczna). Nawigacja zūmo 350LM będzie dostępna w dwóch wersjach – na rynek północnoamerykański oraz europejski.

0
Źródło: Garmin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.