Przegląd moddingowych „cacuszek”

Jest to może potrzeba tego "czegoś" jak w przypadku sztuki, jednak jak by nie patrzeć modding to też swego rodzaju rzemiosło o randze sztuki. Tu też można zarobić, ale udaję się to nielicznym. Zacznijmy od czterech modów, które można kupić. Trochę kłóci się to z moim zdaniem na temat sceny, ale zarabiać jakoś trzeba.
Hammerhead HMR989
GreatWhite SHK979C
TYPE 339
Evolver VLR797 Chassis

Mody są na jedno kopyto, różnią się detalami, ale główna myśl w nich zawarta jest identyczna. Oczywiście to moje skromne zdanie i może być zupełnie inne od waszego. To dobra propozycja dla osób, które chciałby by mieć niesztampową obudowę, a trudnością dla nich jest stworzenie czegoś własnego.

Cooler Master Cosmos S „Aston Martin”

Przy kolejnej obudowie nie trzeba długo szukać co było inspiracji dla twórcy, oczywiście marka Aston Martin. Nie ma tu mowy o jakiś niedoróbkach czy półśrodkach, wszystko jest wykonane z najwyższą starannością i dobrane tak jakby było stworzone przez firmę.

ASUS TUF ARMORSUIT Z77

Nie powiem, bardzo ciekawy i niecodzienny modd. Tytaniczna praca i wszystko utrzymane w fajnej kolorystce. Może nie postawiłbym go zamiast swojej blachy, ale już jako komputer podłączony do telewizora to czemu nie.

Colossal Cooler Master HAF 932 „Scrap Metal 932 EXT”

„Wielkie Bydle” to pierwsze słowa jakie cisną mi się na usta jeżeli chodzi o ten komputer. Na pewno w środku jest dużo przestrzeni na wymianę ciepła, tylko że mało znam osób które byłyby wstanie gdzieś postawić takiego kolosa.

Enermax Fulmo „Type-R”

Obudowa inspirowana Hondą Civic Type R, zdecydowanie poleciłbym ją fanom japońskich samochodów. Do mnie jednak bardziej przemawia Aston Martin, ze względu na kolorystykę. Ciekawy elementem są małe buteleczki Nos na kartach graficznych, bez nich było by trochę za surowo.

FLIMPMODE PC

Ostatni modd, który przygotowałem dla was. Zastanawia mnie tylko dlaczego producenci obudów nie wpadli na tak znakomity pomysł jak obrócenie o 45° płyty głównej. Do wszystkiego wtedy byłoby się łatwiej dostać.

0
Źródło: Case Mod Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.