Świętuj razem z EVGA jej 13 urodziny

Chyba nikomu nie jest obca firma EVGA, to jeden z czołowych partnerów Nvidii i Intela. Firma w podziękowaniu przygotowała dla swoich klientów konkurs z nagrodami wartymi ponad 70 tys. dolarów. Firma naprawdę odwaliła kawał dobrej roboty, ponieważ mamy aż pięć "konkurencji" w których każdy może wziąć udział.

Do zabawy wystarczy konto EVGA, trochę talentu, konto Steam i konto Facebook. Oto dokładna rozpiska poszczególnych „konkurencji”:

1.

EVGA’s 13thAnniversary Scavenger Hunt

Szukanie medali na stronach EVGA, do odszukania jest ich aż 10. Po kliknięciu na daną wstążkę musimy odpowiedzieć na pytanie. Przy zdobyciu wszystkich 10 odznak mamy szanse na wylosowanie jedną z licznych nagród m.in. komputer, obudowę, kartę graficzną, płytę główną, zestaw pamięci, tablet, zestaw akcesoriów do grania po choćby napoje energetyczne.

2. EVGA’s 13th Anniversary YouTube Contest

Ta „dyscyplina” będzie przeznaczona dla wszystkich, którzy są za pan brat z kamerą. Chodzi o nakręcenie dowolną techniką reklamy dla produktów EVGA i kart graficznych z serii GeForce GTX. Do wygrania komputer i tablety od firmy Acer.

3. EVGA Anniversary Wallpaper Contest

Czyli tworzenie tapety w dowolnym klimacie, jednak w jakiś sposób nawiązującym do firmy albo układów graficznych przez nią tworzonych. Do wygrania monitor Acer oraz zestaw Nvidia 3D Vision, tablety Acer oraz karta GTX 670. Ważna informacja dla wszystkich, którzy będą brać udział w tym konkursie, tapeta powinna mieć przynajmniej rozdzielczość 1920×1080 px i nie ważyć więcej niż 2MB.

4. EVGA Gaming All Server Anniversary Event

Coś dla fanów

Battlefield 3 i gier na Steam. Wystarczy zagrać w jedną z gier na serwerach EVGA aby wziąć udział w losowaniu bardzo ciekawych nagród. Do wygrania procesory Intel Core i7, karta GTX 680 i 670, dysk SSD Intel 520 180GB oraz osiem zestawów dla graczy od firmy Razer. Zagrać można w Battlefield 3, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2 oraz CS Global Offensive. Pełna lista serwerów EVGA TU.

5. Thumbs Up Anniversary Event

Ostatni i najmniej wymagający konkurs, czyli należy polubić EVGA na facebooku, przejść do aplikacji E

VGA 13

th

Anniversary Event, wyrazić zgodę i wypełnić wszystkie pola oraz podzielić się tym ze znajomymi. Do wygrania procesory i dyski SSD od Intela; płyty główne oraz karty graficzne i chłodzenia od EVGA.

Oficjalna strona EVGA na Facebook’u.

Dokładna list nagród i wymagań pod adresem

EVGA 13th

.

0
Źródło: EVGA
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.