Telewizor Sharpa: wielki, dobrze wyposażony i… ładny

Uroda nowego modelu LC-60LE840E firmy Sharp pokazuje, że telewizor może być po prostu ładny, jeśli podziela-my pewien gust estetyczny.

Dzięki nowoczesnemu aluminiowemu designowi telewizor stanowić może, przynajmniej okiem niektórych, elegancki element wystroju pasujący do każdego, także wymagającego wnętrza. Ta efektowna stylistyka przyciągnie uwagę w każdym pomieszczeniu, ale nie tylko ze względu na imponujący ekran o przekątnej 152 centymetrów (60 cali). Dodatkowymi atutami są: podświetlenie LED, rozdzielczość Full HD oraz technologia Aquos Quattron zapewniająca temu telewizorowi wysoką jakość obrazu w trybie 2D i 3D wraz z dobrą gradacją kolorów oraz ostrością obrazu. Nowe urządzenie firmy Sharp to także dbałość o środowisko naturalne – pomimo wszystkich technicznych udoskonaleń, inżynierom udało się jeszcze obniżyć zużycie energii, dzięki czemu, Sharp LC-60LE840E spełnia rygorystyczne wymagania klasy sprawności energetycznej A+.

„Do stworzenia rzeczywistego wrażenia kina lub prawdziwej atmosfery stadionu w domowych warunkach potrzebny jest duży telewizor. Zajmowanie większej przestrzeni musi iść w parze z estetyką, bo właśnie takie telewizory stają się modnym elementem wystroju wnętrza” — oświadczył Adrian Wysocki, Product Manager Audio Video w Sharp Electronics Poland.

„Wprowadzając na rynek nowy telewizor LC-60LE840E, oferujemy klientom model zaprojektowany zgodnie z naszą strategią BIG AQUOS, która doskonale łączy najlepszą technologię i estetyczny wygląd. Oglądanie telewizji nigdy nie dostarczało tak wspaniałych wrażeń, jak w przypadku tego modelu!”

Nowy model LC-60LE840E firmy Sharp nie tylko wyróżnia się niecodziennym wyglądem, ale także zapewnia szeroki wachlarz funkcji multimedialnych takich jak np. platforma internetowa AQUOS NET+ zapewniająca dostęp do aplikacji internetowych oraz otwartej przeglądarki internetowej. Telewizor posiada również wbudowany potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, który umożliwia wygodne odtwarzanie wszystkich powszechnie używanych formatów zdjęć, plików wideo i muzycznych z pamięci USB lub sieci domowej. W urządzeniu zaimplementowano także funkcję Timeshift+ USB umożliwiającą zatrzymanie obrazu telewizyjnego w dowolnym momencie, a nawet jego cofnięcie do poprzednich scen. Dodatkowo za pomocą opcjonalnej kamery Skype możemy mieć kontakt z bliskimi. Telewizor LC-60LE840E dostępny jest w sklepach w cenie 12 999 PLN.

0
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.