High-endowe wyposażenie, ultramobilna obudowa z 15″ ekranem Full HD

Na targach IFA 2012, firma Asus prezentuje mobilne nowości - jedną z nich jest mocny notebook w ultracienkiej obudowie.
Nowu Ultrabook Asusa debiutuje na targach IFA

Nowu Ultrabook Asusa debiutuje na targach IFA

Asus Zenbook U500VZ zamknięto w aluminiowej, zdobionej deseniem koncentrycznych okręgów obudowie. Ultrabook kryje w swym wnętrzu potężny czterordzeniowy procesor trzeciej generacji Intel Core i7. Dołączona do niego opcjonalna karta graficzna GT650M oraz szybki dysk 512GB SSD, zamieniają go w niezwykle wydajny notebook. Obudowa Zenbooka mierzy 19,7 mm w najgrubszym punkcie. U500VZ posiada 15-calowy ekran z panelem IPS o rozdzielczości Full HD.

Pełnowymiarowa klawiatura posiada osobny blok numeryczny, a funkcja podświetlania klawiszy pozwala na korekty jasności w zależności od aktualnego oświetlenia, zapewniając komfort pisania w każdych warunkach. Elastyczna oferta konfiguracji przestrzeni dyskowej sprawia, że U500VZ nadaje się do różnych zastosowań. Podwójny napęd SSD oferuje szybki transfer danych przy objętości do 512GB, zaś połączenia napędu 128GB SSD i dysku twardego 500GB zapewnia równowagę pomiędzy wysoką wydajnością i pojemnością. Dzięki zastosowaniu technologii ASUS Super Hybrid Engine II udało się wydłużyć czas pracy na baterii aż o 25 proc.

Asus na razie milczy w sprawie ceny i dostępności swojego nowego sprzętu.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.