Motorola Droid RAZR HD uchwycona przypadkowo na wideo

Choć Motorola od niedawna należy do Google, ta firma wcale nie mogła się poszczycić najlepszymi telefonami z systemem Android.

Podczas, gdy najbardziej znany model Motoroli, RAZR wyposażony jest w 2-rdzeniowy procesor i ekran o rozdzielczości 960×540 pikseli, Samsung ma 4-rdzeniowego Galaxy S III z ekranem HD, a HTC linie One o podobnych parametrach.

Sytuację ma odmienić model RAZR HD, który w porównaniu do obecnego modelu ma mieć ekran o wyższej rozdzielczości i 4-rdzeniowy procesor. Jak dotąd na temat RAZR HD słychać było tylko plotki, które obecnie zostały potwierdzone przez film zamieszczony na YouTube.

Na wideo widać model Motorola X926 (czyli RAZR HD), a lektor pokazywał jak wykonywać na nim poszczególne czynności – od podstaw, przez skonfigurowanie poczty e-mail, po oszczędzanie baterii. Jednak nikt w porę się nie zorientował, że do takich instruktażowych filmów nie powinno się używać telefonu, którego oficjalnie jeszcze nie ma.

Film na serwerach YouTube nie znajdował się zbyt długo. Ktoś zauważył pomyłkę i obecnie po filmach nie ma już śladu. Jednak my wiemy, że Motorola już wkrótce może pokazać światu w końcu godnego konkurenta Galaxy S III oraz One X.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.