Prawdziwa mobilność w hybrydowych notebookach Samsunga

Połączenie unikalnego wzornictwa, wydajności notebooka oraz wygody korzystania z tabletu - oto Samsung ATIV Smart PC oraz ATIV Smart PC Pro.

Nowe urządzenia wyposażono w ekrany o przekątnej 11,6 cala. Łączą one wysoką wydajność z funkcjonalnością Windows 8 i są również w pełni kompatybilne z systemem Windows 7. Każde urządzenie wyposażono w odłączany system dokowania klawiatury, pozwalający użytkownikom na łatwe przełączanie się między funkcjonalnością notebooka typu clamshell oraz tabletu.

Ekran o rozdzielczości Full HD i jasności 400 nitów oferuje 10-punktowy multitouch wraz z opcją powiększania pinch-to-zoom, obracania obrazów oraz łatwego przewijania stron. Ponadto można obsługiwać go piórem S Pen, pozwalającym na odręczne pisanie i rysowanie. Pióro cyfrowe Wacom, z którego korzysta się tak jak ze zwykłego pióra lub ołówka, oferuje 1024 stopnie nacisku. Wstępnie załadowana aplikacja S Note sprawia, że korzystanie z pióra S Pen staje się niezwykle proste i intuicyjne.

Stylowe, lekkie i mobilne urządzenia ATIV Smart PC oraz ATIV Smart PC Pro mają grubość, odpowiednio, jedynie 9,9 mm oraz 11,9 mm. Te drugie wyposażone jest w szybki procesor Intel Core i5, natomiast w urządzeniu ATIV Smart PC zamontowano procesor Intel Atom nowej generacji.

Mimo niewielkich rozmiarów i przenośnego charakteru, w obu urządzeniach zamontowano port USB 2.0 (Smart PC), dwa porty USB 3.0 (Smart PC Pro), złącze mHDMI, gniazdo miniSD oraz dwa dodatkowe porty USB 2.0 na klawiaturze.

ATIV Smart PC wyposażono w baterię, której czas pracy wynosi nawet do 14 godzin, a w przypadku urządzenia ATIV Smart PC Pro czas pracy na baterii dochodzi do 8 godzin.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.