Program stażowy w Razer

Chyba nie skłamiemy mówiąc, że większość osób zna markę Razer. Jest to jeden z czołowych producentów akcesoriów dla graczy i jest patronem wielu imprez komputerowych. Tym razem jednak, firma szuka chętnych zawodowych graczy do programu stażowego.

Nowy program stażowy jest skierowany do najambitniejszych zawodników, którzy chcą z bliska przyjrzeć się branży, którą tak kochają. Co więcej, program otworzy przed nimi zupełnie nowe możliwości, a jego ukończenie pomoże zdobyć pracę
związaną z grami i ze sprzętem. Nabór jest prowadzony w każdej z dziewięciu siedzib Razera na całym świecie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Odbycie stażu jest możliwe w jednym z wielu działów, takich jak: product marketing, product development, community, e-Sports, events and public relations. Część z nich skupia
już doświadczonych zawodowych graczy, którzy w trakcie programu będą pomagali stażystom podczas poznawania firmy Razer od kuchni.

Jednym z zawodowych graczy, którzy wezmą udział w programie, będzie członek Team Razer, Benedict 'HyHy' Lim Han Yong, grający dla Zenith Gaming. Benedict to jeden
z czołowych graczy Defence of the Ancients, a jego okres stażowy rozpocznie się wkrótce po tym, jak zaprezentuje swoje niebywałe umiejętności podczas nadchodzącego turnieju 'International', który odbędzie się w Seattle, USA.

Jak zdradził Min-Liang Tan, Chief Gamer i CEO Razer:

Profesjonalni gracze cechują się dyscypliną i rozwiniętymi ambicjami, które pomagają im odnosić zwycięstwa w rywalizacji z innym. Takie cechy charakteru są wyjątkowo cenne w biznesie i sam nie mogę się doczekać inauguracji naszego programu stażowego, która odbędzie się już wkrótce”.

Jeżeli rozważacie udział w programie, to koniecznie wyślijcie wiadomość z CV i listem motywacyjnym na adres [email protected]. Ilość miejsc ograniczona!

0
Źródło: Razer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.