Tablet Yarvik ma dwa rdzenie z zegarem 1,6 GHz, panel IPS i Androida 4.0

Yarvik wprowadza na rynek pierwszy tablet z dwurdzeniowym procesorem Cortex A9 z zegarem 1.6 Ghz oraz wbudowanym modułem Bluetooth 3.0.

Tablet Yarvik Xenta TAB9-200 podobnie jak jego poprzednicy Exxa lub Zetta wyposażony jest w pojemnościowy, w pełni szklany ekran dotykowy z matrycą IPS o przekątnej 9,7″ oferując rozdzielczość 1024 x 768 pikseli oraz system Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Nowym sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Cortex A9 Dual Core o taktowaniu 1.6Ghz, który wspierany jest przez 1GB pamięci operacyjnej RAM DDR3. Użytkownik ma do dyspozycji 16 GB wbudowanej pamięci flash, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Na uwagę zasługuje również fakt, że w kwestii łączności Yarvik Xenta oferuje opcje Bluetooth 3.0, która umożliwia szybką i wygodną wymianę danych, ale także wykorzystanie słuchawek bezprzewodowych, klawiatury lub myszki.

Tablet Xenta wyposażony jest w dwie kamerki- tylną 2.0 Megapixeli, która pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz przednią VGA, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji. Ponadto tablet posada również slot kart microSD, port mini USB, wyjście mini HDMI. Wbudowany akumulator o pojemności 8000 mAh zapewnia dugi czas pracy, a multimedia odtwarzane są w jakości HD 1080P.

Jak w przypadku poprzednich modeli tabletów Yarvik (GoTab Zetta TAB466 i GoTab Yotta TAB469) również Yarvik Xenta TAB9-200 oferuje dostęp do Google Play oraz licznych preinstalowanych aplikacji, tj. czytniki e-book, e-mail, ES File Explorer do zarządzania plikami, MobiSoft OfficeSuite Viewer umożliwiający otwieranie i przeglądanie dokumentów.

Tablet Yarvik Xenta TAB9-200 ma pojawić się w sprzedaży w drugiej połowie sierpnia. Sugerowaną cenę detaliczną tabletu ustalono na 1099 zł.

0
Źródło: Yarvik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.