ToDoList 6.4.6

Wielofunkcyjne narzędzie do planowania zadań, tworzenia list czynności do wykonania oraz nadzorowania ich procesu realizacji.

To co na pierwszy rzut oka wygląda jak rozbudowana lista zakupów w rzeczywistości jest wielofunkcyjnym narzędziem służącym do planowania zadań, tworzenia list czynności do wykonania oraz nadzorowania procesu realizacji poszczególnych etapów pracy. Przejrzysty interfejs i bogaty wybór opcji ułatwi opracowanie nawet bardzo złożonych harmonogramów zadań. Interfejs ToDoList prezentuje nam poszczególne etapy pracy w postaci krótkiej listy zadań, umożliwia jednak bardzo precyzyjne określenie każdego z etapów, co przydaję się przy złożonych projektach. Program umożliwia przedstawienie problematycznych zagadnienia w formie struktury drzewiastej, wraz z zależnościami pomiędzy poszczególnymi zadaniami. Pojedyncze zadania składające się na projekt możemy opatrzyć priorytetem określającym w dziesięciostopniowej skali ważność danego elementu. Porządkowanie zadań ułatwia pasek tytułowy, który możemy wypełnić dowolną treścią, a tym samym ułatwić innym uczestnikom projektu realizację poszczególnych zadań oraz śledzenie postępów. Nieodzowne podczas pracy będzie również wypełnianie komentarzy – ToDoList oferuje wygodny edytor tekstu, wyposażony m.in. w zbiór opcji do formatowania tekstu, doboru kolorów i krojów czcionek.

Aplikacja nie wymaga instalacji. Wystarczy rozpakować archiwum »ToDoList6.4.6.zip« do dowolnego katalogu i uruchomić plik »ToDoList.exe«. Po wskazaniu języka interfejsu musimy określić położenie pliku zawierającego ustawienia programu oraz dobrać listę kolumn wyświetlanych w oknie ToDoList.

PORADA 1

Po uruchomieniu aplikacji możemy określić, czy program ma udostępniać dane innym użytkownikom w sieci lokalnej.

PORADA 2

Na stronie abstractspoon.com można znaleźć dodatek „Web Update Wizard”, który umożliwia synchronizację listy zadań przez Internet.

Pobierz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.