ToDoList 6.4.6

Wielofunkcyjne narzędzie do planowania zadań, tworzenia list czynności do wykonania oraz nadzorowania ich procesu realizacji.

To co na pierwszy rzut oka wygląda jak rozbudowana lista zakupów w rzeczywistości jest wielofunkcyjnym narzędziem służącym do planowania zadań, tworzenia list czynności do wykonania oraz nadzorowania procesu realizacji poszczególnych etapów pracy. Przejrzysty interfejs i bogaty wybór opcji ułatwi opracowanie nawet bardzo złożonych harmonogramów zadań. Interfejs ToDoList prezentuje nam poszczególne etapy pracy w postaci krótkiej listy zadań, umożliwia jednak bardzo precyzyjne określenie każdego z etapów, co przydaję się przy złożonych projektach. Program umożliwia przedstawienie problematycznych zagadnienia w formie struktury drzewiastej, wraz z zależnościami pomiędzy poszczególnymi zadaniami. Pojedyncze zadania składające się na projekt możemy opatrzyć priorytetem określającym w dziesięciostopniowej skali ważność danego elementu. Porządkowanie zadań ułatwia pasek tytułowy, który możemy wypełnić dowolną treścią, a tym samym ułatwić innym uczestnikom projektu realizację poszczególnych zadań oraz śledzenie postępów. Nieodzowne podczas pracy będzie również wypełnianie komentarzy – ToDoList oferuje wygodny edytor tekstu, wyposażony m.in. w zbiór opcji do formatowania tekstu, doboru kolorów i krojów czcionek.

Aplikacja nie wymaga instalacji. Wystarczy rozpakować archiwum »ToDoList6.4.6.zip« do dowolnego katalogu i uruchomić plik »ToDoList.exe«. Po wskazaniu języka interfejsu musimy określić położenie pliku zawierającego ustawienia programu oraz dobrać listę kolumn wyświetlanych w oknie ToDoList.

PORADA 1

Po uruchomieniu aplikacji możemy określić, czy program ma udostępniać dane innym użytkownikom w sieci lokalnej.

PORADA 2

Na stronie abstractspoon.com można znaleźć dodatek „Web Update Wizard”, który umożliwia synchronizację listy zadań przez Internet.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.