11,6-calowy tablet z Windows 8 i ekranem Full HD

Mobilność tabletu i wydajność notebooka - to główne założenia urządzenia Acer Iconia W700.
Tablet Acera z Windows 8

Tablet Acera z Windows 8

Tablet Acer Iconia W700 jest oferowany wraz z podstawką, która umożliwia ustawianie ekranu pod różnymi kątami. Dzięki podstawce, tablet można ustawić poziomo lub pionowo. Przy położeniu poziomym, tablet można odchylić pod kątem 70 stopni, optymalnym do wyświetlania multimediów lub prezentacji, lub 15 stopni pozwalającym na ergonomiczne korzystanie z funkcji dotykowych. Położenie pionowe jest natomiast idealne do czytania i przeglądania stron internetowych. Łatwa do podłączenia oraz odłączenia podstawka jest też wyposażona w dodatkowe gniazda połączeniowe, takie jak 3 porty USB 3.0 oraz gniazdo zasilacza sieciowego.

Urządzenie posiada ekran dotykowy o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości Full HD, dwie kamery internetowe Acer Crystal Eye HD – przednią do wideorozmów i tylną 5MP do nagrywania filmów Full HD, dźwięk Dolby Home Theater v4, złącze micro-HDMI oraz baterię, która zapewni do 8 godzin odtwarzania multimediów. Do tabletu dołączyć można także klawiaturę Bluetooth.

Nad wszystkim czuwa duet: procesor Intel oraz system Windows 8.

0
Źródło: Acer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.