LIFX: Żarówka wynaleziona na nowo

Urządzenie 2 dni temu trafiło na portal Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty. Tyle wystarczyło, aby LIFX stał się gigantycznym sukcesem.

Pieniądze na uruchomienie projektu miały być zbierane przez 60 dni. Cel – 100 000 dolarów. Po 2 dniach twórca projektu ma zapewnione już 284 849 dolarów. Wygląda na to, że LIFX to strzał w dziesiątkę.

LIFX to żarówka LED, więc energooszczędna, która może świecić dowolnym kolorem. Jest sterowana za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, jednak spokojnie – można ją włączyć także klasycznym przełącznikiem. Jak ją uruchomić? Wystarczy wkręcić i to w zasadzie tyle.

Żarówka może być sterowana pojedynczo – każda z osobna. Można je również grupować i w ten sposób sterować kilkunastoma urządzeniami jednocześnie. Zmiana koloru – nie ma problemu. Przyciemnione światło, proszę bardzo. LIFX może być również nastrojową wizualizacją do muzyki, powoli zmniejszać natężenie gdy zasypiamy lub zwiększać – nad ranem.

Nowa żarówka może być także zintegrowana z… Facebookiem oraz Twitterem. Gdy tylko dostaniemy nowe powiadomienie, dowolna żarówka może zacząć zmieniać kolor. Więcej informacji

znajdziecie tutaj

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.