„Użytkowników Windows Phone 7 czekają wspaniałe czasy”

Wygląda na to, że Microsoft nie kłamał, twierdząc, że Windows Phone 7 będzie dalej rozwijany, równolegle do Windows Phone 8. Posiadacze Nokia Lumia nie powinni być rozczarowani.
Nokia zadba o użytkowników Lumii pierwszej generacji

Nokia zadba o użytkowników Lumii pierwszej generacji

Użytkownicy smartfonów z Windows Phone 7 nie otrzymają aktualizacji do Windows Phone 8. Nie oznacza to jednak, najwyraźniej, że zostali na lodzie już teraz wiadomo, że trwają prace nad aktualizacją do wersji 7.8, która ma wprowadzić, między innymi, nowy ekran startowy.

Nokia zdradza więcej tajemnic na swoim blogu. Wiemy już, że smartfony Lumia, w przeciwieństwie do reszty smartfonów z Windows Phone 7, wciąż otrzymują nowe usługi. Nokia wymienia dotychczasowe unikalne funkcje, takie jak Liczniki, Wyślij Do, Miasto w Obiektywie i dalszy rozwój Map i nawigacji. Co jeszcze nas czeka?

  • Aplikacja, która będzie dostępna dla wybranych rynków, do tworzenia własnych dzwonków
  • Uaktualnienie aplikacji Udostępnianie Kontaktów, które umożliwi wysyłanie danych przez Bluetooth
  • Wysyłanie plików za pomocą Bluetooth

Pojawią się też aplikacje firm trzecich, dostępne wyłącznie dla smartfonów Lumia. Nokia wymienia Bloomberg i Draw Something jako przykłady.

0
Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.