Indie Game Stand – kupuj gry za grosze

Akcji dzięki którym można kupić tanio gry wideo jest sporo: wszystko zaczęło się od Humble Indie Bundle, później pojawiło się m.in. Indie Royale. Teraz nadchodzi kolejny gracz. Właśnie zainicjowano nowy pomysł na promocję gier niezależnych: nie ma zestawów, a szybkie oferty na kolejne produkcje. Indie Game Stand to inicjatywa do której będziecie chcieli wracać.

Z pewnością wielu z Was wrzuci Indie Game Stand do zakładek, bowiem co cztery dni będzie pojawiać się nowa gra, którą można kupić za kwotę 0,25 dolara lub wyższą. Jeśli na tytuł przeznaczysz dolara lub więcej, to otrzymasz kod do GOG i Steama. Jeśli wydasz mniej, to będziesz mógł ściągnąć grę bez DRM-u ze strony. 10% z kwoty jaką przekażesz zostanie wysłane na fundację walczącą z malarią (Against Malaria Foundation). W przyszłości mogą to być inne organizacje charytatywne, wszystko zależy od autorów gry.

Pierwszym tytułem, dostępnym w inicjatywie Indie Game Stand jest

SpaceChem

– znana i dość popularna gra logiczna, która w 2011 roku zdobyła naprawdę dobre oceny.

Na razie udało się zebrać nieco ponad 2 tysiące dolarów, co nie jest dobrym wynikiem, ale po jakimś czasie gdy strona będzie popularniejsza, może okazać się, że pojawią się kolejne, lepsze tytuły. Warto przy okazji wspomnieć, że najnowsza edycja Humble Indie Bundle zakończyła się wynikiem ponad 2 milionów dolarów. Na razie rekordowy dochód to ponad 5,1 miliona dolarów (Humble Indie Bundle V).

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.