LTE 150 Mb/s w nowej ofercie Plusa

Dwa miesiące po Festiwalu Sopot Top of the Top, na którym Plus jako pierwszy operator na świecie zaprezentował na częstotliwości 1800 MHz LTE z szybkością do 150 Mb/s, teraz umożliwia korzystanie z niego klientom.
LTE jeszcze bardziej przyspiesza w Plusie

LTE jeszcze bardziej przyspiesza w Plusie

LTE to obecnie najszybciej rozwijająca się technologia internetu na świecie. Obecnie prędkość powyżej 100 Mb/s oferują w Polsce bardzo nieliczni dostawcy internetu, głównie telewizje kablowe. Prócz prędkości transmisji danych, LTE ma również wiele innych parametrów porównywalnych z internetem stacjonarnym, a wcześniej zupełnie nieosiągalnych dla internetu mobilnego: krótki czas zestawienia połączenia, mniejsze opóźnienia transmisji, stabilność i jakość połączenia czy wreszcie możliwość jednoczesnego korzystających z internetu przez większą liczby użytkowników.

Nowa oferta Plus Internet LTE 150 Mb/s.

Nowa oferta będzie dostępna dla klientów w wariancie z modemem lub routerem i po podpisaniu umowy na 24 lub 12 miesięcy. Zwiększeniu uległy podstawowe pakiety danych dostępne w poszczególnych taryfach, a dwie najwyższe taryfy zostały obniżone odpowiednio o 10 i 20 zł.

Oferta Plus Internet z modemem lub routerem dostępna będzie od 2 listopada 2012 roku.

0
Źródło: Plus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.