Monitor uniwersalny od BenQ

Firma BenQ wprowadza na polski rynek wysokiej klasy monitor LCD z panelem VA o przekątnej 27 cali i rozdzielczości Full HD - 1080p (1920x1080). Model GW2750HM ma jasność 300cd/m2 czas reakcji 12ms (4ms GTG). Kąty widzenia zawierają się w przedziale 178/178 stopni, a pochylenie ekranu możliwe jest w zakresie -5/+15 stopni góra/dół.

Monitor dedykowany jest do szerokiego kręgu odbiorców domowych jak i biurowych. Dzięki wyświetlaniu 16.7 miliona kolorów, nasze oko będzie mogło się cieszyć obrazem naprawdę wysokiej jakości. Gniazda wejściowe – DVI-D, HDMI zapewniają korzystanie z konsol HD, odtwarzaczy Blu-ray oraz innych kompatybilnych urządzeń. Dodatkowo wbudowane jest gniazdo słuchawek oraz port audio line-in oraz gniazdo analogowe D-Sub. Monitor ma wbudowane własne głośniki o mocy 2x2W.

Monitor wyposażono w matrycę VA LED, nowej generacji ekran, charakteryzujący się bardzo wysokim kontrastem oraz wyświetlaniem ciemnych obrazów w bardzo naturalny sposób, z efektem głębokiej czerni i dobrą widocznością szczegółów.

Ważna informacja dla ekologicznych użytkowników komputerów, monitor zużywa podczas pracy 30W, ale już podczas trybu oszczędzania mniej niż 0.3W. Monitor można zawiesić na ścianie za pomocą uchwytu w standardzie VESA 100×100. Wymiary urządzenia to 489x655x19mm, a waga 5,6 kg.

Monitor jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1029 zł z VAT. Gwarancja wynosi 36 miesięcy w systemie door-to-door.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.