Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu jest od 2006 roku organizatorem konferencji promujących nowoczesne technologie informacyjne wykorzystywane w edukacji.
Warto się spotkać i posłuchać wykładów

Warto się spotkać i posłuchać wykładów

Corocznie zaproszeni goście prezentują najnowsze osiągnięcia z dziedziny informatyki. Zawsze wykładom towarzyszą sesje warsztatowe. W 2012 roku, podobnie jak w roku ubiegłym, planowana jest prezentacja rozwiązań skierowanych do sektora edukacji oraz administracji publicznej. Zaplanowano dla ponad 200 uczestników konferencji z całej Polski ponad osiem godzin wykładów oraz 72 godziny warsztatów podzielonych na 6 sesji po 12 warsztatów, które odbędą się w dniach 17 -18 listopada 2012r. Celem konferencji jest integracja środowiska edukacyjnego, biznesowego oraz administracji samorządowej, umożliwienie wymiany poglądów, myśli, analiz w zakresie zastosowania technologii informacyjnych, zapoznanie z najnowszymi trendami w IT oraz wykorzystania TIK w edukacji. Partnerzy konferencji to: Sad, Microsoft, SIMPLE AV, Helion edukacja, Intel, NTTSystem, Wacom, ProgMan, Novell, ACTION, SAMSUNG, Primeon, FEN konsorcjum, Adobe, INTEGRIT, RCS, EPSON, LIBRUS, SONY, VULCAN.

Na koniec konferencji goście są zaproszeni do wspólnego podsumowania konferencji połączonego z losowaniem nagród dla uczestników.

Strona internetowa konferencji: http://zst-radom.edu.pl/konferencja/

Źródło: ZST Radom
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.