Nowości Asusa z Windows 8 – Taichi, Transformer Book i Vivo

Wśród zaprezentowanych urządzeń znajdują się Taichi, Transformer Book, nowe Zenbooki, seria VivoBook, tablety VivoTab oraz komputery All-in-One PC ET2300.

Asus Taichi

Pierwsza z nowości marki Asus to hybryda notebooka i tabletu – Taichi. Jest to smukłe, eleganckie i supermobilne urządzenie wyposażone w dwustronny ekran. Zbudowano go z dwóch, ustawionych tyłem do siebie wyświetlaczy Full HD. Po otwarciu pokrywy, Taichi jest wydajnym Ultrabookiem z podświetlaną klawiaturą, który poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Przy zamkniętej pokrywie TAICHI staje się lekkim tabletem, który zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę systemu Windows 8. Dwa ekrany mogą pracować jednocześnie i niezależnie od siebie, co umożliwia nowe sposoby wymiany informacji i odtwarzania filmów z większą swobodą.

Cena ok. 7999 złotych.

Asus Transformer Book

Kolejna nowa pozycja w ofercie Asusa to Transformer Book, łączący w sobie najlepsze cechy notebooka i tabletu. Transformer Book jest potężnym i w pełni funkcjonalnym notebookiem z pojemnym dyskiem twardym. Urządzenie zatem nadaje się do pracy, jednak z powodzeniem posłuży jako narzędzie rozrywki, dzięki możliwości odczepienia ekranu o wysokiej rozdzielczości od stacji z klawiaturą. Urządzenie błyskawicznie zmienia się w multidotykowy tablet z systemem Windows 8 i szybką stacją SSD. Technologia Smart Battery zapewnia maksymalną wydajność podczas pracy mobilnej w obydwu trybach.

Cena nieznana.

Seria Asus Zenbook

Rozszerzona o nowe propozycje linia stylowych notebooków oferuje teraz szereg konfiguracji i zróżnicowanych rozmiarów ekranów. Notebooki Zenbook posiadają wykończenie z eleganckiego metalu. Ponadto urządzenia charakteryzują się smukłą sylwetką. Ekrany, pracujące w wysokiej rozdzielczości, mocne procesory czterordzeniowe i szybkie napędy SSD są elementami konfiguracji wszystkich modeli tej serii, zaś opcjonalne ekrany multidotykowe w wybranych modelach dają pełną kontrolę dotykową nad systemem Windows 8.

Ceny od 4999 złotych.

Seria Asus VivoBook

Ultramobilne modele ASUS VivoBook S200 i S400 to nowe, stylowe połączenie mobilności, wydajności i przystępnej ceny, dedykowane użytkownikom systemu Windows 8. Konfiguracje sprzętowe serii VivoBook opierają się na procesorach trzeciej generacji Intel® CoreTM – zapewniających doskonałą wydajność podczas multitaskingu. Wyposażono je w ekrany HD 11.6 lub 14 cali, duże touchpady, karty audio SonicMaster oraz, zależnie od preferencji, dyski twarde lub hybrydowe.

Cena od 1999 złotych.

Seria Asus VivoTab

Smukły, lekki i wyposażony w opcjonalną, lekką klawiaturę, VivoTab oferuje równowagę pomiędzy wydajnością i mobilnością. Urządzenie wyposażono w wytrzymałą, metaliczną obudowę, multidotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Zarówno 11,6-calowy VivoTab z Windows 8 jak i 10-calowy VivoTab z Windows RT korzystają z technologii Super IPS+ gwarantującej wysoką jakość obrazu i szeroki kąt widzenia, a także posiadają opcjonalną klawiaturę dokującą z wbudowaną baterią, która wydłuża pracę nawet do 19 godzin. VivoTab posiada precyzyjny rysik cyfrowy Wacom. Jest to najcieńszy i najlżejszy tablet, z pełną obsługą Windows 8, przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców. Dostępny jest w stylowej czarnej, białej lub czerwonej opcji kolorystycznej.

Cena modelu 11,6″ od 3799 złotych.

ASUS All-in-One PC ET2300

ASUS All-in-One PC ET 2300 to elegancki i kompaktowy komputer stacjonarny typu All-in-One z 23-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. Specjalnie zaprojektowany zawias pozwala ustawić ekran w niemal dowolnej pozycji. Dzięki temu ET2300 można położyć płasko na stole podczas obsługi Windows 8 przy pomocy multidotykowej matrycy lub ustawić go pionowo. ET2300 to jedyny PC All-in-One z parą mikrofonów stereo i dwoma subwooferami, które zapewniają wręcz kinową jakość dźwięku.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.