Toshiba z Windows 8 – ultrabook połączony z tabletem i all-in-one

Nowa wersja systemu Windows już na rynku, a Toshiba ma dla nas kilka nowych, przenośnych urządzeń tuż po premierze.

Wiodącymi produktami, które Toshiba zaprojektowała specjalnie pod Windows 8 są Satellite U920t i All-In-One LX830.

Najnowszy ultrabook/slider z serii U jest dwufunkcyjnym rozwiązaniem. Dla osób, które potrzebują skorzystać z klawiatury może być tradycyjnym laptopem, ale szybko i sprawnie przekształci się w tablet oferując użytkownikom kompaktowe, wygodne urządzenie z 12,5-calowym wyświetlaczem.

Z kolei wielozadaniowy All-In-One LX830 może posłużyć jako komputer stacjonarny, telewizor, konsola do gier, nagrywarka czy biblioteka mediów. Dzięki 23-calowemu, dotykowemu ekranowi o rozdzielczości Full HD obsługa komputera nie sprawia trudności, a wygodny statyw poprawia komfort pracy i zapewnia stabilność podczas wpisywania poleceń.

W portfolio firmy Toshiba znajdzie się najnowszy model serii AT oznaczony symbolem 300. Tablet wyposażony jest w pojemnościowy, 10-punktowy ekran o przekątnej 10,1 cala, opcjonalnie wyposażony w moduł 3G.

Użytkownikom biznesowym Toshiba proponuje im takie modele, jak Portégé R930-14C, ultrabook Portégé Z930-12H Tecra R950-1CG z preinstalowanym Windows 7 Professional, do których dołączona jest płyta z nowszą opcją systemu Win8 64bit Pro DVD.

0
Źródło: Toshiba
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.