BenQ GH650 z 26-krotnym zoomem optycznym

16 mln pikseli, wyświetlacz LCD 3 cale z 460 000 pikseli, 26x zoom optyczny - to wszystko w nowym aparacie BenQ.
Nowy BenQ: 26-krotny zoom w przystępnej cenie

Nowy BenQ: 26-krotny zoom w przystępnej cenie

BenQ GH650 to najnowszy model aparatu cyfrowego, który od połowy listopada dostępny będzie w Polsce. Aparat wyposażono w 26-krotny zoom optyczny i 16-megapikselowy przetwornik CCD. Nowością wprowadzoną w GH650 jest funkcja MagiQ Filter. Jest to filtr, który zapisuje fotografię w pastelowych kolorach. W efekcie takie zdjęcie wygląda jak namalowany obraz.

Aparat wyposażono w szerokokątny obiektyw o zmiennej ogniskowej w zakresie 22.3 ~ 580 mm (odpowiednik filmu 35 mm). BenQ GH650 może również rejestrować filmy w rozdzielczości do 720p z dźwiękiem i szybkością 30 klatek na sekundę. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali. Podczas rejestracji filmów, obraz można dowolnie przybliżać lub oddalać korzystając z funkcji zoomu, a także zatrzymywać nagranie i ponownie nagrywać bez konieczności tworzenia nowego filmu – pliku. Zdjęcia można wykonywać w trudnych warunkach przy niskim oświetleniu z czułością ISO 6400. Wbudowaną pamięć pamięć można rozszerzyć przez zainstalowanie dodatkowych kart rozszerzeń (do 64GB).

BenQ GH650 dostępny będzie w Polsce od połowy listopada br. w sugerowanej cenie detalicznej 599 zł (z VAT). Gwarancja 2 lata door-to-door

0
Źródło: BenQ
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.