Microsoft „rozdaje” Windows 8 Pro za darmo

W wyniku usterki w Windows 8, piraci mogą mieć aktywowany system operacyjny za darmo. Jedyne, czego potrzebujesz, to nielegalny serwer KMS i uaktualnienie do Windows Media Center.
Windows 8 Pro

Windows 8 Pro

Aktywowany system poniższą metodą jest dalej nielegalny, ale piratom i tak to zapewne w niczym nie przeszkodzi. Wystarczy zainstalować Windows 8 używając dowolnego klucza, w tym takiego, co jest już w użyciu, a następnie wykorzystać serwer KMS (Key Management System), który przyjmuje dowolny klucz jako ważny. W ten sposób uzyskujemy nielegalną kopię systemu, która została aktywowana na 180 dni.

Należy następnie pobrać darmowe uaktualnienie do Windows 8 Pro, dodające do systemu Windows Media Center. Ów dodatek nie sprawdza klucza systemu, czy jest on już w użyciu, a zastępuje go od razu nowym, unikalnym, czyniąc system permanentnie aktywowanym.

Dodatek pozostanie darmowy do 31 stycznia 2013 roku. Spodziewam się jednak, że Microsoft dużo szybciej usunie usterkę w swoim systemie, uniemożliwiając tak banalną możliwość obejście zabezpieczeń antypirackich.

Wszystkie komentarze, tłumaczące jak dokładnie wykonać powyższą procedurę (na przykład, podające fałszywe serwery KMS) będą usuwane.

0
Źródło: reddit
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.