Nowe superprodukty Della z Windows 8 – od tabletów, po notebooki XPS

Dell rozszerza swoją ofertę produktów o najnowsze tablety, komputery all-in-one, notebooki i hybrydy z Windows 8.

Dell wprowadza do sprzedaży tablet Latitude 10, Ultrabook Latitude 6430u, komputer All-in-One OptiPlex 9010 z ekranem dotykowym oraz Inspiron 15z. Nowe systemy dołączają do wcześniej prezentowanych rozwiązań – połączenia Ultrabooka i tabletu – XPS 12 oraz komputera z ekranem dotykowym All-in-One XPS One 27.

W

XPS 12

wykorzystano innowacyjny system mocowania ekranu, który pozwala na łatwą zmianę trybu pracy – laptopa lub tabletu. Całość wykonano z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium i włókna węglowe, a Corning Gorilla Glass zapewnia odporność ekranu za zarysowania i uderzenia.

10-calowy

tablet

Latitude 10

łatwo i bezpiecznie dopasuje się do istniejącego środowiska IT firmy, umożliwiając przy tym korzystanie z wielu funkcji multimedialnych. Tablet jest zgodny z większością akcesoriów zewnętrznych. Podobnie jak wszystkie biznesowe produkty Dell, Latitude 10 można łatwo połączyć z używanymi w firmie konsolami do zarządzania, jest także wyposażony w wymienną baterię i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo, takie jak Dell Data Protection | Encryption, które umożliwia szyfrowanie danych począwszy od dysku twardego a kończąc na portach USB.

Latitude 6430u

, pierwszy biznesowy ultrabook firmy Dell, wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, a przy tym zapewnia bezpieczeństwo i łatwość obsługi, które są niezbędne podczas długiej pracy. Ultrabook zaliczył testy wytrzymałościowe MIL-STD-810G, wykonywane na zlecenie armii Stanów Zjednoczonych. Wyposażono go w bezprzewodową stację dokującą wykorzystującą technologię WiGig, która umożliwia bezprzewodową komunikację z prędkością wielu gigabitów na sekundę na potrzeby przesyłu danych, obrazu i dźwięku. Bateria zapewnia nawet do 10 godzin ciągłej pracy.

Zgrabny 23-calowy komputer

All-in-One

OptiPlex 9010

zapewnia dużą wydajność, a jednocześnie nie zajmuje wiele miejsca. Z opcją ekranu wielodotykowego, stałej lub obracanej kamery i podstawy, jest zoptymalizowany pod kątem Microsoft Lync, co zwiększa możliwości podczas pracy w systemie Windows 8.

Dell prezentuje także

Ultrabook

Inspiron 15z

, który zapewnia opcjonalny wyświetlacz dotykowy, a mieści się w obudowie o grubości nieprzekraczającej 25 milimetrów, która dodatkowo oferuje przyjemne dla oka aluminiowe wykończenie.

Dostępność i ceny:

  • XPS 12 – od 5699 PLN brutto
  • XPS 13 – od 5499 PLN brutto
  • XPS One 27 z ekranem dotykowym – od 5599 PLN brutto
  • Inspiron 15z z ekranem dotykowym – od 2999 PLN brutto
  • Tablet Latitude 10 – od 2824 PLN netto
  • OptiPlex 9010 All-in-One z ekranem dotykowym – od 6050 PLN netto
  • Ultrabook Latitude 6430u – cena od 4904 PLN netto
0
Źródło: Dell
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.