Smartfon i tablet w jednym abonamencie – pierwszy raz w Polsce

Od 12 listopada pytanie "tablet, czy smartfon?" nie będzie już dylematem dla klientów Plusa. Oba urządzenia będą dostępne w ofertach Plus Abonament, Plus dla Firm oraz Plus Mix po podpisaniu jednej umowy.
Dwa w jednym w Plusie

Dwa w jednym w Plusie

Od 12 listopada dostępna będzie oferta, w której 1 smartfon i 1 tablet będą nawet w cenie 1 zł i to po podpisaniu tylko 1 umowy! W sprzedaży znajdą się dwa zestawy:

  • smartfon Sony Xperia J wraz z tabletem MODECOM FreeTAB 9701,
  • smartfon Samsung Galaxy mini 2 wraz z tabletem MODECOM FreeTAB 9701.

Zestawy dostępne będą w dedykowanych promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do internetu bez obaw o koszty.

Sony Xperia J to najnowszy, designerski smartfon z systemem Android 4.0, dużym 4” dotykowym ekranem, aparatem 5 MPix, funkcją GPS.

Samsung Galaxy mini 2 to smartfon z systemem Android, dotykowym ekranem i z kolorowymi obudowami.

Tablet Modecom FreeTAB 9701 pracuje na systemie Android 4.0, który w połączeniu z dużym 9,7-calowym, dotykowym ekranem pozwala korzystać z internetu, gier, aplikacji czy też oglądać filmy.

Dzięki funkcji routera oba smartfony pozwalają na stworzenie sieci WiFi, co pozwoli na przeglądnie internetu, czy ściąganie poczty na towarzyszący im w zestawie tablet.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.