Will.i.am prezentuje obudowę dla iPhone za ponad 1500 zł

Nazywa się i.am+, ma wbudowaną klawiaturę QWERTY, wymienne obiektywy no i wygląda jak wygląda...

Jeżeli cena wydaje ci się nieprzyzwoicie wysoka, mamy świetne wiadomości. Obudowa i.am+ w wersji vintage faktycznie kosztuje ponad 1500 zł, ale jest też wersja „modern” wyceniona na 1000 zł. Oszczędzono na klawiaturze QWERTY i pozłacanych elementach.

Co dostajemy za te pieniądze? Obie obudowy wyposażone są w wymienne obiektywy, które w teorii poprawiają jakość zdjęcia. W komplecie dostaniemy trzy – zwykły, makro oraz rybie oko. Obudowa współpracuje z oprogramowaniem, które po wykonaniu zdjęcia pozwala nam natychmiast nałożyć jeden z kilku gotowych efektów. Ponadto będziemy mogli dokupić dodatkowe obiektywy po 15 funtów, czyli wyjątkowo okazyjnie.

Pewnie większość z posiadaczy iPhone 5 będzie rozczarowana, że nie może użyć tej obudowy. Jednak spokojnie – wersja dla nowego iPhone jest już w przygotowaniu. Will.i.am potwierdził również, że pracują nad kolejną wersja obudowy. Nie znamy ceny, ale prawdopodobnie będzie ona jeszcze większa. Urządzenie ma być wyposażone w dodatkowy przetwornik o rozdzielczości 14 Mp. Czekamy.