Angry Birds Mini – kolorowe głośniczki od Gear4

Fani Angry Birds raczej nie mogą narzekać na brak gadżetów związanych z ich ulubioną grą. Tym razem do sprzedaży trafiły głośniki w kształcie kultowych "Złych Ptaszków".

Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która zadebiutowała 3 lata temu na AppStore, po czym szybko trafiła również na inne platformy i do Internetu. Ta prosta gra zręcznościowa doczekała się już wielu kontynuacji oraz milionów fanów na całym świecie. Jej niespotykany wcześniej sukces przyczynił się do rozpowszechnienia wizerunku rozwścieczonych, latających stworzeń i przeniesienia ich do innych dziedzin życia. W 2011 roku producent gry, firma Rovio, nawiązała oficjalną współpracę z marką Gear4 – jej pierwszym owocem była linia dużych głośników w kształcie postaci z gry. Następnie przyszła kolej na pokrowce i osłonki dla iPhone’ów i iPodów oraz słuchawki douszne. Obecnie linia Angry Birds od Gear4 zasilona zostaje kolejnym akcesorium – mini głośnikami o dużejmocy i niezwykłej mobilności.

Mini głośniki Angry Birds to linia pięciu urządzeń, z których trzy to postaci z podstawowej wersji gry, zaś dwie kolejne z jej kontynuacji – Angry Birds Space. Każdy z głośników swobodnie mieści się w dłoni dorosłego człowieka – ich waga waha się od 90 do 130 gramów. Urządzenia można rozłożyć, przekręcając delikatnie ich górne części – ów zabieg wzmacnia basy i sprawia, że te niewielkie postaci wydają z siebie, jak mnie zapewnia producent, potężny, zaskakujący, jak na ich wymiary, dźwięk.

Głośniczki wyposażone są w kable USB, dzięki którym można je wygodnie i szybko ładować – naładowane do pełna urządzenie, jest w stanie grać nieprzerwanie do 8 godzin. Dzięki temu, a także swym kompaktowym wymiarom, mini głośniki Angry Birds od Gear4 sprawdzają się w podróży. Każdy z nich posiada kabelek zakończony standardową wtyczką 3,5 mm, co sprawia, że można go podłączyć do każdego urządzenia nadawczego – smartfonu, tabletu, odtwarzacza MP3, laptopa, czy komputera stacjonarnego. Co więcej, konstrukcja głośniczków pozwala na stworzenie między nimi połączenia liniowego – można więc utworzyć długi, kolorowy łańcuch potężnego brzmienia.

Mini głośniki Angry Birds od Gear4 dostępne są w sprzedaży w sieciach sklepów Media Markt, Saturn i Redcoon. Ich cena wynosi 99 zł.

0
Źródło: Gear4
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.