Samsung Galaxy S III mini już na polskim rynku

Kompaktowy Galaxy S III mini łączy klasyczne wzornictwo z prostotą. Minimalistyczna, zaokrąglona obudowa, zdaniem Samsunga, to definicja elegancji, która znajduje odzwierciedlenie również na ekranie początkowym, w tapetach i dzwonkach

Ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali pozwala oglądać treści multimedialne i witryny internetowe w żywych barwach. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie powinno dobrze leżeć w dłoni i można je wygodnie obsługiwać jedną ręką. Model ten może być optymalnym wyborem dla konsumentów, którzy szukają smartfonów w klasycznym rozmiarze.

Galaxy S III jest najbardziej utytułowanym smartfonem roku 2012. Jednak dla niektórych klientów jego 4.8 calowy ekran HD Super AMOLED mimo, że prezentuje się świetnie, jest po prostu za duży. Wersja Galaxy S III mini, została opracowana także z myślą o paniach i oferuje to samo wzornictwo razem z intuicyjną obsługą oraz inteligencję zamkniętą tym razem w bardziej kompaktowej obudowie — powiedział Adam Getka, Product Development Manager z Samsung Electronics Polska.

S Voice, zaawansowany asystent głosowy Samsung, który rozpoznaje język mówiony, umożliwia także sterowanie głosowe, jak np.: odblokowywanie telefonu, odtwarzanie ulubionych piosenek, regulację głośności, zarządzanie kalendarzem lub automatyczne uruchamianie aparatu i robienie zdjęć to tylko niektóre z funkcji tego smartfonu.

Urządzenie rozpoznaje również gesty, przez co używanie go staje się łatwiejsze i bardziej naturalne. Funkcja Smart Stay śledzi oczy użytkownika i nie wygasza ekranu, dopóki użytkownik na niego patrzy. Podczas czytania wiadomości SMS od znajomego funkcja Direct Call pozwala automatycznie zadzwonić do niego przez podniesienie telefonu do ucha, a funkcja Smart Alert powiadamia wibracją o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach, kiedy tylko użytkownik weźmie telefon do ręki.

Smartfon umożliwia też łatwe i szybkie udostępnianie treści: funkcja S Beam w wersji z NFC pozwala przesyłać nawet największe pliki, kontakty, linki i inne informacje na drugie urządzenie za jednym doktnięciem dwóch telefonów. Funkcja „Buddy photo share” umożliwia automatyczne udostępnianie fotografii przyjaciołom, którzy się na nich znajdują bezpośrednio z aparatu, albo z poziomu galerii zdjęć.

Galaxy S III mini działa pod kontrolą systemu Android 4.1 (Jelly Bean). Urządzenie zostało także wyposażone w liczne rozwiązania dla rynku B2B jak rozbudowany klient pocztowy zgodny z ActiveSync, wsparcie MDM, szyfrowanie danych i klient VPN.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.