Seria HTC One wzbogacona o ciekawy model HTC One SV

HTC zaprezentował najnowszy model smartfoua z serii One – HTC One SV. Nowy model łączy w sobie transfer LTE 4G, dobry aparat, dźwięk o wysokiej jakości oraz wzornictwo HTC. Telefon z HTC Sense 4 w systemie Android ICS zaprojektowano dla tych, którzy chcą, by ich smartfon nadążał za szybkim tempem życia. Tak przynajmniej twierdzi HTC.

HTC One SV zapoczątkowuje nową generację wydajności i błyskawicznego Internetu mobilnego w smartfonach — powiedział Peter Chou, dyrektor generalny HTC Corporation.

Cieszymy się, że nasze produkty, dzięki rozwojowi sieci LTE 4G, umożliwiają użytkownikom na całym świecie serfowanie w internecie, korzystanie z multimediów i słuchanie internetowego radia szybciej i płynniej niż do tej pory.

Wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon S4

1,2 GHz i najnowszą technologię sieci mobilnej, HTC One SV powinien być wydajny, umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo w wysokiej jakości, granie w zaawansowane gry i płynne wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Tak przynajmniej zapewnia HTC.

Użytkownikowi smartfonu nie zabraknie też miejsca na dokumenty, filmy, zdjęcia i aplikacje, ponieważ obok wbudowanej pamięci i obsługi kart Micro SD o pojemności do 32 GB, HTC One SV oferuje integrację z usługami Dropbox i SkyDrive. Dzięki najnowszym technologiom NFC i Android Beam można również łatwo współdzielić treści, zbliżając urządzenie do innego telefonu obsługującego protokół NFC.

Wszystkie telefony z serii One wyposażone są w znakomity aparat. Nie zabrakło go również w modelu HTC One SV. Zaawansowane funkcje, w tym tryb zdjęć ciągłych uruchamiany jednym przyciskiem oraz funkcja VideoPic i wysokie ISO w słabym oświetleniu umożliwiają wykonywanie dość udanych zdjęć w trudnych warunkach. Podświetlany od tyłu aparat główny o rozdzielczości 5 megapikseli i przesłonie f/2,0, wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji, między innymi zdjęć panoramicznych i nagrywania wideo w trybie HD 1080p. Jego uzupełnieniem jest aparat przedni o rozdzielczości 1,6 megapiksela, również podświetlany od tyłu, z soczewką f/2,2, który umożliwia wykonywanie autoportretów o zachodzie słońca czy w blasku świec.

O doskonały dźwięk w HTC One SV dba system Beats Audio, dostępny wyłącznie w smartfonach HTC. Dzięki niemu słuchacz otrzymuje dźwięk w wysokiej jakości, którym może cieszyć się podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.

Nowe oprogramowanie HTC Sync Manager ułatwia synchronizację i zarządzane kolekcją piosenek, dzięki czemu biblioteka muzyczna będzie równie mobilna jak jej użytkownik.

HTC One SV jest wierny stylowi HTC – charakteryzuje go ciekawe wzornictwo, 4,3-calowy ekran wykonany w technologii Super LCD 2 i oryginalne kolory: błękit pirenejski i lodowcowa biel. Poliwęglanowa obudowa jest, jak zapewnia HTC, solidna, a zarazem miękka w dotyku, a wykończenie uzupełnia srebrna lub metaliczna krawędź i kolorystycznie dopasowana siatka.

0
Źródło: HTC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.