Dwóch byłych pracowników Gas Powered Games odpaliło nowy projekt na Kickstarterze

Losy Gas Powered Games zależą od powodzenia projektu Wildman, jednak niektórzy pracownicy jeszcze przed zakończeniem zbiórki, zaczynają swój własny projekt.

Do końca zbiórki, mającej uratować twórców Supreme Commandera, pozostało 16 dni. Na razie udało się zebrać ponad 377 tys. dolarów. Niby sporo, ale cel to 1,1 mln dolarów, więc łatwo nie będzie. Jeśli to się nie uda, to byli pracownicy Gas Powered Games nie zostaną ponownie zatrudnieni. Niektórzy jednak nie czekają na powodzenie Kickstartera szefostwa studia.

Zach Branson i Ryan Sharr odpalili swój projekt –

Roam

– grę akcji z zombie w roli głównej. W ciągu ostatnich tygodni dwójka deweloperów pracowała nad prototypem, który można dziś zobaczyć w Internecie. Projekt zostanie zapewne bardzo szybko sfinansowany – cel 40 000 dolarów jest już w połowie osiągnięty, a do końca zbiórki zostało jeszcze 25 dni.

Gra ma mieszać model gry RPG z RTS-em, strzelanką i grą sieciową typu MOBAS. Projekt miałby zostać zakończony w styczniu 2014 roku, a na razie gra jest planowana na Windowsa i Maca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.