HTC Sense 5.0 na pierwszych zrzutach ekranu!

Sense to interfejs stworzony przez firmę HTC jeszcze w 2009 roku, za czasów HTC Hero (Android) oraz HTC HD2 (Windows Mobile).

Nakładka Sense (wywodząca się z TouchFLO 3D) robiła ogromne wrażenie zwłaszcza na telefonach z Windows Mobile. Model HD2 wyposażony w system Microsoftu prezentował się zupełnie inaczej, niż pozostałe telefony korzystające z Windows Mobile 6.5.

Od tego momentu Sense dotarł do numeru 4.0. W tej wersji jest dostępny m.in. w serii smartfonów HTC One, pomimo upływu lat wciąż wyglądał tak samo. Choć nie brakuje mu ciekawych funkcji, pod względem wizualnym Android i Windows Phone już dawno stały się prostsze i łatwiejsze w odbiorze. Tymczasem HTC wciąż nakłada gradienty i ikony pełne kolorów wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Wygląda na to, że HTC Sense 5.0 nareszcie zerwie z tym wizerunkiem. Nowa wersja nakładki na Androida została przyłapana w nadchodzącym modelu HTC M7. Jak widać na obrazkach, zrezygnowano z wielu efektów graficznych na rzecz czystego i przejrzystego interfejsu. Premiera nowego telefonu powinna się odbyć w drugiej połowie lutego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.