Monitor stworzony do pracy z Windows 8

Firma Sharp prezentuje nowy monitor dotykowy, wyposażony w ekran o przekątnej 20" podświetlany diodami LED w technologii UV2A.

Urządzenie oferuje matrycę o rozdzielczości 1920×1080 pikseli i charakteryzuje się kontrastem statycznym 3000:1. Dzięki 10 punktom dotykowym i rysikowi dołączonemu do zestawu, nowy monitor Sharp to także rozwiązanie do pełnego wykorzystania systemu Windows 8. Dotykowe funkcje monitora LL-S201A sprawią, że obsługa aplikacji w Windows 8 powinna być szybsza, przyjemniejsza i intuicyjna.

Monitor Sharpa wyposażony jest w rysik, który dzięki 2 mm końcówce zapewnić powinien znacznie większą precyzję niż 6 mm, konkurencyjne urządzenia, dostarczane zazwyczaj przy tego typu panelach. Dzięki niemu cienkie podkreślenia tekstu czy drobne notatki na marginesie nie będą stanowiły już problemu. Monitor może działać zarówno w trybie samego rysika (wtedy przypadkowe dotknięcia dłoni są ignorowane) lub w takim, gdzie aktywne jest zarówno używanie palców jak i rysika.

Monitor nie zajmie także wiele miejsca – jego głębokość to 25 mm. Można go powiesić, dzięki mocowaniom zgodnym ze standardami VESA, postawić na dołączonej podstawce, lub korzystać z niego jak z tabletu, trzymając w dowolnej pozycji w rękach. Monitor oferuje również funkcję programowego obracania obrazu o 180 stopni.

Sugerowana cena detaliczna: 3900 PLN. I to zaczyna być problemem…

0
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.