Nowy MySpace już działa i prezentuje się imponująco

Uruchomienie serwisu powiązano z premierą nowego singla Justina Timberlake'a "Suit & Tie" z gościnnym udziałem rapera Jay-Z.

Wizerunek Justina Timberlake’a wita nas już na głównej stronie. Nic dziwnego, jest on jednym z najważniejszych inwestorów nowej odsłony MySpace.

Prace nad serwisem trwają już od dłuższego czasu. Wersja beta trafiła do wewnętrznych testów jeszcze w lipcu zeszłego roku i została zaprezentowała na krótkim filmie we wrześniu. Jednak aby skorzystać z nowej funkcjonalności, trzeba było mieć dostęp do specjalnego zaproszenia. Od teraz nowy MySpace jest

dostępny dla wszystkich

. Nawet nie wymaga rejestracji, można się zalogować m.in. przez Facebooka.

Wygląd usługi zmienił się całkowicie. Teraz strona jest przewijana w poziomie, co z początku może wydawać się dziwne, ale w praktyce działa całkiem przyzwoicie. To z pewnością spodoba się użytkownikom Windows 8. Menu witryny znajduje się z lewej strony. Możemy tam przeglądać naszą aktywność oraz aktywność znajomych. Z tego samego miejsca twórcy umożliwiają poznawanie nowych utworów. Co ciekawe twórcy wciąż oficjalnie nie ogłosili startu nowej wersji strony.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.