Samsung T72 jako kompan w podróży

Matryca CCD 16,2 MPix, obiektyw szerokokątny 25 mm F2,5 oraz zoom optyczny 5x powinny pozwolić na wysoką jakość zdjęć w każdych warunkach, co w połączeniu z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości HD 720p sprawia, że może być to fajny sprzęt do zabrania na każdy wyjazd.

Dzięki funkcji Smart Auto dostępnej w modelu ST72 zdjęcia za każdym razem powinny wyjść przyzwoicie. Po jej włączeniu aparat wykrywa i analizuje najważniejsze elementy danej sceny i automatycznie wybiera jeden z 16 dostępnych trybów, takich jak portret, ruch czy zachód słońca, aby zdjęcie było jak najlepsze.

Samsung ST72 oferuje ponadto funkcje Inteligentny filtr (Smart Filter) oraz Magiczna ramka (Magic Frame), które dają użytkownikowi szybki dostęp do wielu ciekawych efektów pozwalających edytować zdjęcia w zabawny sposób. Filtr ten obejmuje szeroką gamę efektów, takich jak kreskówka, rybie oko, retro czy obraz olejny, które można zastosować automatycznie przy robieniu zdjęcia, nadając mu unikalny wygląd.

Oprócz filtrów aparat jest wyposażony w System idealnego portretu (Perfect Portrait System), który przyspiesza i upraszcza robienie zdjęć. To rozwiązanie obejmuje wiele trybów, takich jak: uroda – tryb umożliwiający retusz fotografowanych osób, dzięki któremu ich skóra ma wyglądać promieniście i zdrowo; wykrywanie twarzy – tryb automatycznego wykrywania twarzy wszystkich fotografowanych osób, który dostosowuje autofokus i czas naświetlania tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt; autoportret –tryb, który powiadamia użytkownika dźwiękiem, gdy fotografowana twarz znajdzie się centralnie przed obiektywem tak, aby każde tego typu ujęcie wyszło dobrze; uśmiech – tryb, w którym zdjęcie zostaje zrobione automatycznie po wykryciu uśmiechu na twarzach wszystkich fotografowanych osób; wykrywanie mrugnięć – tryb, w którym po wykryciu zamkniętych oczu u fotografowanych osób są robione kolejne zdjęcia tak, aby docelowo uzyskać ujęcie, w którym wszystkie oczy są otwarte; usuwanie czerwonych oczu – tryb automatycznego usuwania efektu czerwonych oczu.

Samsung ST72 jest wyposażony w obiektyw szerokokątny 25 mm, który w połączeniu z trybem panoramy na żywo umożliwia fotografowanie nawet dużych lub szerokich scen. Wystarczy przytrzymać spust migawki i przesunąć aparat od jednego końca sceny do drugiego. Samsung ST72 wykonuje całą pracę samodzielnie. Ceny i daty premiery Samsung, na razie, nie zdradza.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.