Twórcy Sniper Elite V2 pracują nad nowym tytułem? [wideo]

Studio Rebellion opublikowała dziś krótki teaser projektu, który mamy zobaczyć w pełnej krasie już 14 lutego. Czuć tu ducha Sniper Elite V2, ale nie wiadomo jeszcze czy chodzi o DLC czy całkowicie nową produkcję.

Sam trailer nie zdradza zbyty wiele. Widzimy żołnierza i zniszczone wojną miasto. Jednak najwięcej zdradza tu konto YouTube, z którego pochodzi materiał oraz jego opis.

2000 AD

to seria komiksów science fiction, do których prawa posiada studio Rebellion. Być może zatem doczekamy się egranizacji, któregoś z nich. Pod filmem znajdujemy adnotację:

Straszliwie samotny człowiek pośród chaosu wojny. Są jednak straszniejsze rzeczy od bomb i kul.14 lutego pecetowi gracze będą mieli szansę odkryć to, co czeka na wystarczająco odważnych, by zanurzyć się w \’Totraum

\”

‚Tot raum’ znaczy tyle co ‚dead space’, czyli martwa przestrzeń. Jednak chyba nie powinniśmy szukać tu powiązań do przygód Isaac\’a;). Kilka serwisów już wskazało, że być może chodzi tutaj o komiks Fiends of the Eastern Front, w którym głównym bohaterem jest niemiecki żołnierz w czasach II Wojny Światowej, a jego przeciwnikami są… wampiry. Spin of Sniper Elite V2? Zobaczymy już w Walentynki.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.