Zapraszamy na dzisiejsze e-sportowe finały w Katowicach!

Dziś dobiega końca Intel Extreme Masters - największe pod względem frekwencji widzów i jedne z najbardziej prestiżowych zawodów e-sportowych w Polsce. Dziś poznamy zwycięzców we wszystkich dyscyplinach

Jeśli chcielibyście obejrzeć zmagania zawodników na żywo, to radzimy nie zwlekać i czym prędzej wybrać się do Spodka.

Obiekt okazał się za mały dla wszystkich, którzy od piątku pojawiają się, żeby dopingować e-sportowych profesjonalistów. Ludzie, których ze względów bezpieczeństwa nie wpuszczono na teren obiektu, oglądali mecze na ogromnym telebimie umieszczonym na zewnątrz, grzejąc się przy… koksownikach!

Normalnie jakoś zgryźliwie podsumowalibyśmy organizatora, przez którego ludzie marzną na zewnątrz. Jednak w tym przypadku Intelowi należy się wyrozumiałość – jest to pierwsza edycja Intel Extreme Masters, która odbywa się w Polsce i obawiano się raczej o zbyt małą frekwencję.

Polscy gracze pokazali jednak, że są na tyle zgłodniali tego typu imprez i wrażeń im towarzyszących, że od startu imprezy w piątek, katowicki Spodek przeżywa prawdziwe oblężenie – na terenie obiektu, zarówno w piątek jak i w sobotę przebywało ok. 10’000 widzów. Znalezienie miejsca siedzącego na trybunach podczas rozgrywek w League of Legends i Starcrafta 2 graniczy z cudem, a atmosfera… Zawodnicy oraz komentatorzy z całego świata podkreślają, że nigdy nie widzieli lepszej publiczności niż my.

Jeśli chcielibyście zobaczyć na żywo jedną z najlepszych imprez dla graczy w tym roku, to czym prędzej wybierajcie się do Spodka. Radzimy ciepło się ubrać.

Jest też opcja oglądania imprezy z domu. Wszystkie mecze strumieniowane są pod tym adresem: http://de.esl.tv/iem-katowice-2013/ Godziny gier finałowych:

League of Legends:

17:45

Starcraft 2:

19:00

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.