Getac Z710 – pancerny i poręczny tablet z Androidem

Mały i lekki tablet Z710 sprawia wrażenie poręcznego, a równocześnie, podobnie jak inne sprzęty z rodziny Getac, ma być niezwykle wytrzymały. Powinien sprawdzić się w trudnych warunkach atmosferycznych, jak i w konfrontacji z wymagającym użytkownikiem np. z dziećmi.

Tablet Z710, jak wszystkie produkty Getac, zapewnia ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem. Dodatkową ochronę stanowi wzmocniona obudowa. Wytwórca przewidział także możliwość instalacji urządzenia w pojazdach dzięki dedykowanej stacji dokującej. Podczas rodzinnych wycieczek oraz pikników przyda się również zintegrowany aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix i funkcją auto focus.

Najwrażliwszym elementem tabletów jest zwykle ekran. Dlatego producent zwrócił szczególną uwagę na jego właściwe zabezpieczenie. Opracowana specjalnie dla tego produktu technologia LumiBond stanowi połączenie rozwiązań technicznych Gorilla Glass, pojemnościowego panelu dotykowego oraz OCR (Optical Clear Resin). Ekran reaguje na dotyk sprawnie i bez opóźnień, jak nas zapewnił producent, a jego obsługę ułatwia również dołączony rysik. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że tablet może być obsługiwany w rękawiczkach, zwłaszcza biorąc pod uwagę zimową aurę za oknem. Zastosowane powłoki antyodblaskowe Getac QuadraClear zapewniać mają wysoką czytelność ekranu niezależnie od pogody i doświetlenia otoczenia.

Tablet standardowo wyposażony jest w moduł GPS SiRFstarIV, ale dostępne są również konfiguracje z czytnikiem kodów kreskowych 1D/2D, czytnikiem RFID i modemem 3G. Producent przygotował także pełną gamę akcesoriów: od pokrowców, przejściówek na RS-232/USB po dedykowane stacje dokujące biurowe oraz przeznaczone do montażu w pojazdach.

Z710 mierzy 21,7×14,2×2,7 cm i waży 0,8 kg.

Tablet Z710 dostępny jest u polskiego dystrybutora komputerów Getac www.rugged.com.pl. Cena: 3 325 zł netto.

0
Źródło: Getac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.